Miroslav Raško - oblastný riaditeľ, Allianz - Slovenská poisťovňa, a.s.

Manažér obchodnej skupiny pre Allianz - Slovenská poisťovňa a.s.

14.05.2018Miroslav Raško - oblastný riaditeľ, Allianz - Slovenská poisťovňa, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Typ pracovnej ponuky:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
-Vedenie existujúceho tímu obchodníkov (10+)
-Nábor a výber finančných konzultantov do svojho tímu
-Adaptácia, vedenie a motivácia finančných agentov
-Monitoring a zodpovednosť za obchodné výsledky skupiny
-Vedenie porád a podpora finančných agentov
-Aktívna účasť na firemných vzdelávacích a rozvojových školeniach
Ponúkaný plat (základná mzda):
2000 EUR
Upresnenie platových podmienok:
Práca na živnosť alebo DIČ
Iné výhody:
• atraktívny systém odmeňovania, ktorý vám poskytne možnosti nadštandardného zárobku
• príspevok zamestnávateľa na firemné životné poistenie a špeciálne zľavy na vybrané poistné produkty
• zázemie úspešnej a silnej medzinárodnej spoločnosti
• príjemné pracovné prostredie
• moderný systém vzdelávania podporujúci osobný a kariérny rast
• podporu pri nábore a výbere vhodných kandidátov
• zaujímavé finančné ohodnotenie
• pracovný kolektív profesionálov
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
31.5.2018
Druh pracovného pomeru:
živnosť
Informácie pre uchádzača:
Máte skúsenosti s vedením ľudí a radi zdolávate výzvy?
Ste komunikatívny a chcete rozvíjať svoje schopnosti?
Chcete si sami organizovať svoj čas?
Ak je Vašou odpoveďou áno - hľadáme práve Vás!

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti:
neuvedené
Iné znalosti:
neuvedené
-Prax vo vedení tímu obchodníkov min. 2 roky
-Prax v oblasti finančníctva alebo bankovníctva výhodou
-Schopnosť motivovať a viesť tím
-Pozitívna energia a chuť posúvať veci dopredu
-Organizačné schopnosti, orientácia na výsledky a efektivitu
-Spoľahlivosť
-Komunikatívnosť
-Znalosť finančného sektora - výhodou
-Náborové a adaptačné zručnosti

Vodičský preukaz:
Skupina: B

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:
Allianz - Slovenská poisťovňa, a. s., vznikla v roku 2003 zlúčením dvoch samostatných subjektov - Allianz poisťovne, a. s. a Slovenskej poisťovne, a. s. Ako univerzálna komerčná poisťovňa je dlhodobo jednoznačným lídrom na slovenskom poistnom trhu. Viac ako 1500 zamestnancov a 3500 obchodných zástupcov na Slovensku sa stará o vývoj, zlepšovanie a predaj kvalitných poistných produktov a služieb v oblastiach životného a úrazového poistenia, poistenia privátneho majetku a motorových vozidiel, poistenia zodpovednosti a tiež v oblasti poistenia priemyslu a podnikateľov. Od marca 2006 je súčasťou siete prvej európskej spoločnosti Allianz Sociates Europea (SE), ktorá má v regióne strednej Európy viac ako dva milióny klientov.
Oblasť pôsobenia:
Poisťovníctvo
Adresa:
Cabanova 2170/44zobraziť na mape
Bratislava
Slovenská republika
Miroslav Raško, oblastný riaditeľ Allianz - Slovenská poisťovňa a.s.
Legionárska 14, Trenčín, 91101, Slovenská republika
Tel: -=KONTAKT=-

Inzerent:Miroslav Raško - oblastný riaditeľ, Allianz - Slovenská poisťovňa, a.s.
Zverejnené pre lokality:Slovensko Trenčiansky kraj Trnavský kraj Trenčín
Počet videní: 0