CK Boomerang s.r.o.

Vedúci/Animátor v detskom tábore

14.05.2018CK Boomerang s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Typ pracovnej ponuky:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Hľadáme mladých veselých ľudí so skúsenosťami s prácou s deťmi a mládežou na pozíciu vedúceho/animátora v našich táboroch. Ak máš chuť stať sa aj ty na pár dní rozprávkovou bytosťou a byť veľkým bratom, alebo sestrou našim malým táborníkom, tak si prečítaj viac na našej web stránke www.ckboomerang.sk a v sekcii pre animátorov/vedúcich nájdeš link na online prihlášku pre vedúcich. Práca vedúceho/animátora sa skladá z dvoch oblastí a to vedenia detí a mládeže počas turnusu a vedenia niektorých našich tradičných aktivít.
Ponúkaný plat (základná mzda):
300 EUR
Upresnenie platových podmienok:
Hovoríme, že práca v našom tábore na pozícii vedúceho nie je prácou, ale poslaním! Našim vedúcim poskytujeme plat od 70 do 130Eur na jeden turnus podľa jednotlivých táborov.
Iné výhody:
Super leto v jedinečnom tábore a vo skvelom kolektíve. Ubytovanie, strava a všetko ostatné je zabezpečené!
Termín nástupu do práce:
od 30.6.2018 do 2.9.2018
Termín ukončenia výberového konania:
30.6.2018
Druh pracovného pomeru:
brigáda, hlavný, vedľajší
Viac o termínoch nájdete na http://ckboomerang.sk/animatori/

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
základné vzdelanie
Jazykové znalosti:
neuvedené
Iné znalosti:
neuvedené
Príjemné vystupovanie, komunikatívnosť, kreativita, teamová práca, obetavosť a ochota pracovať pre druhých!

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:
Cestovná Kancelária
Adresa:
Šášovská 2zobraziť na mape
Bratislava
Slovenská republika
Kontaktné údaje:
Milan Straka
Šášovská 2, Bratislava, 85106, Slovenská republika

Inzerent:CK Boomerang s.r.o. [ ]
Zverejnené pre lokality:Slovensko Žilinský kraj
Počet videní: 0