PROPLUSCO spol.s r.o.

Pomocné práce pri archivácii v Michalovciach 22.05.2018

16.05.2018PROPLUSCO spol.s r.o.Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Typ pracovnej ponuky:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
brigáda sa uskutoční dňa 22.05.2018 v Michalovciach
- jedná sa o manuálnu prácu - balenie, prekladanie krabíc, atď
- pozícia vhodná pre mužov
- potrebný výpis z registra trestov - bez záznamu
- plat 3€/hod
Druh pracovného pomeru:
brigáda

Požiadavky na zamestnanca

Jazykové znalosti:
neuvedené

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:
Od roku 1997 pracujeme s ľuďmi. Spájame potreby našich klientov - firiem a zároveň požiadavky pracovníkov. Sme pracovno-personálna agentúra, na ktorú sa naši partneri môžu spoľahnúť dlhodobo
Adresa:
Staré grunty 36zobraziť na mape
Bratislava
Slovenská republika
Kontaktné údaje:
Tatiana Imrichova
Staré grunty 36, Bratislava, 84104, Slovenská republika

Inzerent:PROPLUSCO spol.s r.o.
Zverejnené pre lokality:Slovensko Košický kraj
Počet videní: 0