EUROTRADE - SR, a. s

Operátor/ka výroby v Námestove

16.05.2018EUROTRADE - SR, a. s

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Typ pracovnej ponuky:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
- montáž prístrojových dosiek pre automobily
- obsluha liniek na osádzanie dosiek plošných spojov SMT
- kontrola výrobkov
- balenie vyrobených kusov
- udržiavanie čistoty na pracovisku
Ponúkaný plat (základná mzda):
3 EUR
Upresnenie platových podmienok:
3,44 €/hod.
Iné výhody:
- práca v stabilnej spoločnosti, istota dlhodobého zamestnania
- práca v tichom, čistom a nehlučnom prostredí
- zabezpečenie teplej stravy 24 hodín denne
- bohatý sociálny program
- možnosť profesijného rastu

Benefitný program:
- SIM karta od mobilného operátora - nekonečné volanie a sms do všetkých sietí a dáta v objeme 1000MB
- ZADARMO od 1.mesiaca
- zvýhodnené úrazové poistenie od 2,80EUR/mesiac
- peniaze navyše! (za aktívny nábor - "priveď svojho známeho")
- možnosť kariérneho rastu
- odmena za prácu každý týždeň! (možnosť týždenných záloh)
- zákaznícke centrum
- prekvapenie!
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:
hlavný
Informácie pre uchádzača:
Kontakt:

email:email
tel.: -=KONTAKT=-

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské bez maturity
Jazykové znalosti:
neuvedené
Iné znalosti:
neuvedené
- manuálna zručnosť
- spoľahlivosť
- dobrý zdravotný stav

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:
EUROTRADE - SR a.s.

• Je jednou z najsilnejších personálnych spoločností pôsobiacich na pracovnom trhu
• Vznikla fúziou dvoch silných personálnych agentúr EDYMAX SE a EUROTRADE - SR a.s.
• Istota, kvalita a tradícia : 15 rokov pôsobenia prinieslo prácu pre viac ako 100 000 ľudí nielen na Slovensku, ale i v Českej republike a v Nemecku.
• Našimi klientmi sú renomované spoločnosti v automobilovom, elektrotechnickom a strojárskom priemysle. Prácu ponúkame nielen vo výrobných procesoch, ale aj pre pozície so značnou mierou odbornosti a vyššími kvalifikačnými požiadavkami
• Pre vyše 3500 zamestnancov zabezpečujeme v našej spoločnosti istotu stabilnej práce, pravidelnú výplatu mzdy, sociálne istoty a zázemie silného partnera s veľkým rozsahom zamestnaneckých výhod
• Benefitný program - jedinečný komplex benefitov a zamestnaneckých výhod
Oblasť pôsobenia:
Poradenstvo (napr. personálne, finančné, energetické a pod.)
Adresa:
Drevená 888zobraziť na mape
Galanta
Slovenská republika
Drevená 888, Galanta, 92401, Slovenská republika
Tel: -=KONTAKT=-

Inzerent:EUROTRADE - SR, a. s
Zverejnené pre lokality:Slovensko Žilinský kraj
Počet videní: 0