DEALCO s.r.o.

Riaditeľ pobočky v Ružomberku

16.05.2018DEALCO s.r.o. - Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Riadenie projektov v oblasti VZT a výroby kotlov, koordinácia oddelení a úsekov : obchodu, TPV, výroby, logistiky a kvality, realizácií a servisu, administratívy.
Zastrešuje komunikáciu smerom von z firmy - čiže smerom k riaditeľom ostatných pobočiek, zákazníkom, dodávateľom.
Komunikuje s ostatnými riaditeľmi pobočiek o odchýlkach, vyplývajúcich z operatívy - projekty kotlov a filtrov, výroba PIR, odsávania a VZT.
Definuje ciele jednotlivých vedúcich oddelení, kontroluje a hodnotí ich plnenie.
Zodpovedá za definíciu a plnenie cieľov jednotlivých oddelení (obhajuje HV pobočky)
Robí strategické rozhodnutia o pobočke v zmysle - aké výrobné segmenty rozvíjať, resp. utlmovať a v akom objeme, plánuje kapacitné posilňovanie jednotlivých oddelení, zodpovedá za rozširovanie, resp. útlm procesov, ktoré zabezpečujú tok zákazky.
Navrhuje a riadi strategické investície pobočky - nákup strojov, zavádzanie nových technológií.
Definuje stratégiu rozvoja jednotlivých oddelení - navrhuje zmeny kompetencií, systému odmeňovania.
Ponúkaný plat (základná mzda):
1500 EUR
Upresnenie platových podmienok:
K základnému platu je osobné ohodnotenie, prémie, podiely.
Fixný plat bude závisieť od miery skúseností.
Iné výhody:
Perspektívna práca v stabilnej spoločnosti.
Služobné auto aj na súkromné účely.
Možnosť hradenie ubytovania v RK.
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
30.6.2018
Druh pracovného pomeru:
hlavný
Prax v oblasti TZB /výroba, projekcia alebo realizácia/ : VZT, klimatizácie, kúrenie je nutná.
Riadiace skúsenosti v oblasti obchodu, príp. výroby VZT sú nevyhnutné.

Kontaktovať budeme len tých uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky. Ďakujeme za pochopenie.

Posielajte svoj životopis na mail :email, príp. volajte na mobil -=KONTAKT=-.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti:
neuvedené
Iné znalosti:
neuvedené
Dynamická a na cieľ orientovaná osobnosť.
Výborné komunikačné a prezentačné schopnosti.
Schopnosť koordinovať a motivovať tímy pracovníkov.
Vodičský preukaz:
Skupina: B

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:
Sprostredkovanie zamestnania za úhradu, personálne poradenstvo
Adresa:
Jazerná 4055/2Azobraziť na mape
Kolárovo
Slovenská republika
Kontaktné údaje:
Bratislava
Bajkalská 25, Bratislava, 827 18, Slovenská republika
Tel: -=KONTAKT=-

Inzerent:DEALCO s.r.o.
Zverejnené pre lokality:Slovensko Bratislavský kraj Nitriansky kraj Trenčiansky kraj Žilinský kraj
Počet videní: 0