INDEX NOSLUŠ, s. r. o.

Operátor baliacej linky v Seredi so zabezpečenou dopravou zo smerov: TT, HC, GA. Nástup do kmeňa - zmluva priamo s firmou (nie cez agentúru).

16.05.2018INDEX NOSLUŠ, s. r. o.Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
- balenie kancelárskych potrieb (perá, ceruzky, fixky, žiletky a ďalšie)
- etiketovanie, olepovanie výrobkov a krabíc
- skladanie krabíc na balenie
- spĺňanie dennej normy

Práca v 3-zmennej prevádzke od pondelka do piatka. Možnosť nadčasov.
Ponúkaný plat (základná mzda):
3 EUR/hod
Upresnenie platových podmienok:
priemerná mesačná mzda v hrubom 650 € + stravné lístky
Iné výhody:
- možný nástup ihneď
- zmluva priamo s firmou (nie cez agentúru)
- zabezpečená doprava ZDARMA zo smerov:
* Trnava - Zeleneč - Majcichov - Opoj - Vlčkovce - Križovany - Zavar - Šúrovce - Horný Čepeň - Dolný Čepeň - Sereď
* Hlohovec - Bojničky - Dvorníky - Šalgočka - Zemianske Sady - Pusté Sady - Pata - Hájske - Šoporňa - Sereď
* Galanta - Váhovce - Dolná Streda - Sereď - Vinohrady nad Váhom - Šintava - Sereď
- sociálny program (príspevok na DDS, finančný dar pri narodení dieťaťa, pri svadbe, vitamínové balíčky)
- možný kariérny postup
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:
hlavný

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
základné vzdelanie
Jazykové znalosti:
neuvedené
Iné znalosti:
neuvedené
- manuálna zručnosť
- zodpovednosť
- spoľahlivosť
- dobrý zdravotný stav
- ochota pracovať na 3 zmeny

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:
INDEX NOSLUŠ - to je 25 rokov skúseností s hľadaním práce pre ľudí.

Sme stabilná, slovenská spoločnosť. Obrátiť sa na nás môžete v 17 okresných mestách SR. Prácu ponúkame najmä v odvetviach výroba, obchodné reťazce, logistika a gastro.

Spolupráca s nami Vám zaistí:
- výplatu vždy do 15. dňa v mesiaci na Vašom účte,
- konzultanta, ktorý sa o vás postará počas celého pracovného procesu,
- vyriešenie pracovných legislatívnych záležitostí,
- výber inej práce, ak Vám tá aktuálna nebude vyhovovať.
Oblasť pôsobenia:
Sprostredkovanie práce a študijných pobytov
Adresa:
Prešovská 38zobraziť na mape
Bratislava
Slovenská republika
Kontaktné údaje:
Bartosova Katarina
Tel: -=KONTAKT=-

Inzerent:INDEX NOSLUŠ, s. r. o.
Zverejnené pre lokality:Slovensko Trnavský kraj Trnava
Počet videní: 0