INDEX NOSLUŠ, s. r. o.

Pracovník v sklade " picker" - na zmluvu priamo do interného stavu ( Ubytovanie ZDARMA)

16.05.2018INDEX NOSLUŠ, s. r. o.Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
- práca so skenerom a paletovým vozíkom
- príprava a vychystávanie tovaru podľa objednávky zákazníka
- práca sa vykonáva v chladenom sklade (teplota:5 - 7 °C )
- práca na 2 zmennú prevádzku (ranná: 10:00-18:00/ nočná: 18:00-6:00)

Miesto výkonu práce - Zlaté piesky - Bratislava

Prosím o zaslanie vášho životopisu .
Ponúkaný plat (základná mzda):
760 EUR
Upresnenie platových podmienok:
760 € brutto/ mesiac + odmeny a osobné ohodnotenie
Iné výhody:
- nástup priamo ako interný zamestnanec
- plat od -=KONTAKT=-€ brutto
- UBYTOVANIE ZDARMA
- stravné lístky v hodnote 3,70 € - za každých odpracovaných 7.5hod
- príplatky za nadčasy a nočné zmeny
- 13. a 14. plat
- príspevok na DDS
- bohatý sociálny program
- príspevok na nákup v podnikovej predajni
- zaškolenie
- pracovný odev od spoločnosti ( pranie pracovného odevu je zabezpečené)
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:
hlavný

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
základné vzdelanie
Jazykové znalosti:
neuvedené
Iné znalosti:
neuvedené
- preukaz na NZV
- prax v potravinárskom priemysle výhodou nie podmienkou
- zodpovednosť
- ochota pracovať na zmeny
- dochvíľnosť
- zdravotný preukaz pre prácu s potravinami podmienkou ( vystaví vám vaša obvodná lekárka )

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:
INDEX NOSLUŠ - to je 25 rokov skúseností s hľadaním práce pre ľudí.

Sme stabilná, slovenská spoločnosť. Obrátiť sa na nás môžete v 17 okresných mestách SR. Prácu ponúkame najmä v odvetviach výroba, obchodné reťazce, logistika a gastro.

Spolupráca s nami Vám zaistí:
- výplatu vždy do 15. dňa v mesiaci na Vašom účte,
- konzultanta, ktorý sa o vás postará počas celého pracovného procesu,
- vyriešenie pracovných legislatívnych záležitostí,
- výber inej práce, ak Vám tá aktuálna nebude vyhovovať.
Oblasť pôsobenia:
Sprostredkovanie práce a študijných pobytov
Adresa:
Prešovská 38zobraziť na mape
Bratislava
Slovenská republika
Kontaktné údaje:
Mrvová Denisa
Tel: -=KONTAKT=-

Inzerent:INDEX NOSLUŠ, s. r. o.
Zverejnené pre lokality:Slovensko Bratislavský kraj Banskobystrický kraj Košický kraj Nitriansky kraj Prešovský kraj Trenčiansky kraj Trnavský kraj Žilinský kraj Bratislava
Počet videní: 0