ADECCO Slovakia, s. r. o.

Miesto práce:okres Žilina
Typ pracovnej ponuky:Montážnik, montér,Robotník,Skladník,Vodič vysokozdvižného vozíka
Ponúkaný plat (základná mzda):4EUR
Základná mzda 4,23€/hod. brutto + bonusy a príplatky
príplatky nad rámec zákona:
nadčasy - 50%, nočné zmeny
BONUSY: dochádzkový, motivačný, osobný, letný, vianočný,
stravné lístky v hodnote 4,00€
ZAŠKOLENIE zamestnancov,
práca v centre Žiliny-skvelá dostupnosť (10 minút chôdzou od železničnej stanice)
možnosť prechodu do kmeňa
zabezpečená pracovná obuv a odev
starostlivosť koordinátora
Priemerná mzda 890-940€ brutto/mesiac
Termín nástupu do práce:dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:hlavný
Počet voľných miest:2

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- príjem a výdaj tovaru - kontrola prijatých komponentov na sklad, balenie a odosielanie tovaru zákazníkom-podľa dodacieho listu
- práca s VZV
- zásobovanie liniek
- úzka spolupráca s oddelením logistiky
- zodpovednosť za dodržiavanie zásad BOZP v sklade
- zodpovednosť za poriadok na sklade a optimalizáciu zásob
- dozeranie na správnosť uskladňovania a manipulovania materiálových zásob
- vyskladňovanie a nakladanie materiálu na kamióny

Iné výhody:

- práca na hlavný pracovný pomer v 3-zmennej prevádzke
- hradená lekárska prehliadka
- príjemné pracovné prostredie
- profesionálne zaškolenie

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis na adresuemail, alebo na bezblatnú infolinku -=KONTAKT=-(klapka 3). Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov.
Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Minimálne požadované vzdelanie:základné vzdelanie

- Dobrý zdravotný stav a fyzická kondícia
- Preukaz VZV podmienka!
- Pracovitosť
- Zodpovednosť

Charakteristika spoločnosti:

ADECCO je svetovou jednotkou v riešeniach súvisiacich s ľudskými zdrojmi. Od náboru pracovníkov, cez ich presun až po outsourcing je ADECCO partnerom, ktorého si vyberajú odborníci v oblasti ľudských zdrojov na celom svete. ADECCO s viac než 5 100 zastúpeniami v 60 krajinách a oblastiach s viac než 31 000 stálych zamestnancov pomáha každý deň nájsť prácu 650 000 ľuďom. Máme potrebné schopnosti a disponujeme globálnymi informáciami tak, aby sme mohli v ľudských zdrojoch vyvíjať stratégie na najvyššej úrovni.

Naša pobočka na Slovensku poskytuje kompletnú paletu služieb, ktorých rozsah upravíme podľa Vašich aktuálnych potrieb. Povesť spoločnosti a jej dobré meno sú zaväzujúce: podnikanie v súlade s platnou legislatívou a aplikovanie firemnej filantropie v praxi je pre nás samozrejmosťou. Naším cieľom je poskytovať Vám komplexné služby v oblasti ľudských zdrojov a flexibilne riešiť Vaše potreby. Kvalita našich služieb je garantovaná certifikátom ISO 9002.

ADECCO na Slovensku má široký rozsah pôsobenia, špecializuje sa na nasledujúce sektory: logistika, call centrum, FMCG, automobilový a strojárenský sektor, ADECCO zdravotníctvo a veda, predaj, marketing, IT. ADECCO hľadá svojim kandidátom uplatnenie šité na mieru.

Oblasť pôsobenia:

Činnosti agentúr sprostredkujúcich zamestnanie na dobu určitú

Kontaktné údaje:

Pobočka Žilina
Einsteinova 19, Bratislava, 85101, Slovenská republika
Tel:-=KONTAKT=-

Počet videní: 12
Ponúkaná mzda: 890 EUR
Inzerent:ADECCO Slovakia, s. r. o. [ ]
Zverejnené pre lokality:Slovensko Žilinský kraj Žilina