MIWIXX, s.r.o.

Pomocná sila do kuchyne

08.07.2018MIWIXX, s.r.o.
Miesto práce:Slovensko
okres Spišská Nová Ves
Harichovce
Levočská 55
05301
Spišská Nová Ves
Typ pracovnej ponuky:Pomocné práce a brigády,Cestovný ruch, gastro, hoteliérstvo;Pomocný pracovník
Ponúkaný plat (základná mzda):2,8 EUR/hod
Termín nástupu do práce:ihneď
Druh pracovného pomeru:hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Pomocné práce pri príprave jedla,umývanie čierneho riadu, príprava surovín do kuchyne, zodpovednosť za čistotu na zverenom úseku.
Ponukam prácu pomocnej sily ,hľadáme zodpovedného človeka s chuťou pracovať , hľadáme iba pomocnú silu so skúsenosťami a praxou v teplej a studenej kuchyni. Prosím ľudí ktorý nemajú požadovanú prax s pracou v kuchyni nevolať. Ďakujem za pochopenie

Požadované vzdelanie:
Stredné odborné vzdelanie v odbore gastronomické služby /ŠP/

Dĺžka praxe

aspoň 1 rok

Zručnosti, schopnosti
Ďalšie požiadavky:

Platný zdravotný potravinársky preukaz

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov:Nie

Informácie o spoločnosti

Levočská 55
05301 Harichovce
Slovensko
Tel: -=KONTAKT=-