SPPP Slovakia s.r.o.

Operátor prípravy farby

12.07.2018SPPP Slovakia s.r.o.
Miesto práce:Slovensko
okres Bánovce nad Bebravou
Bánovce nad Bebravou
Partizánska 73
95701
Typ pracovnej ponuky:Chemický priemysel,Strojárstvo, technika a rozvoj,Výroba;Operátor strojov a zariadení v chemickom priemysle
Ponúkaný plat (základná mzda):678 EUR
Termín nástupu do práce:ihneď
Druh pracovného pomeru:hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

• príprava farieb podľa receptu,
• nastavovanie a kontrola farieb,
• plnenie a čistenie cirkulácií pre farby, kontrola nastavených parametrov v cirkuláciách (napr. viskozita, teplota),
• zodpovednosť za dodržiavanie čistoty a poriadku na pracovisku prípravovňa farieb,
• vypĺňanie pracovnej dokumentácie.
(Na vyššie uvedené pracovné úkony je realizované plné zaškolenie, ktoré prebieha niekoľko týždňov).

Iné výhody:

• základná mesačná mzda od 678,-EUR a viac, mesačný bonus od 100,-EUR a viac, dochádzkový bonus, mimoriadny bonus za prácu v sobotu a i.
• možnosť získať bonus: vernostný, náborový,
• príspevok pri narodení dieťaťa, príspevok darcom krvi,
• práca v mladom kolektíve a rozrastajúcej sa spoločnosti,
• možnosť kariérneho rastu,
• možnosť závodného stravovania,
• pozícia vhodná aj pre absolventov SŠ aj VŠ, v prípade vyššieho vzdelania je možnosť postúpenia na odbornejšie pracovné pozície,
• firemné akcie a i.

Informácie pre uchádzača:

Práca na zmeny: trojzmenný pracovný režim Nočná práca: áno

Požadované vzdelanie:
Stredné odborné vzdelanie

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • samostatnosť

Ďalšie požiadavky:

Všetkým záujemcom vopred ďakujeme za prejavený záujem, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Osobnostné predpoklady
  • precíznosť (presnosť)
  • spoľahlivosť

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov:Áno
Vodičský preukaz:Skupina: B

Informácie o spoločnosti

95701 Bánovce nad Bebravou
Slovensko
Tel: -=KONTAKT=-