FECUPRAL, spol. s r.o.

Kurič

08.07.2018FECUPRAL, spol. s r.o.
Miesto práce:Slovensko
okres Prešov
Prešov
Jilemnického 2
08001
Prešov
Typ pracovnej ponuky:Špedícia, doprava a logistika,Elektrotechnika a energetika,Poľnohospodárstvo a lesné hospodárstvo,Služby;Kurič
Ponúkaný plat (základná mzda):3,3 EUR/hod
Termín nástupu do práce:ihneď
Druh pracovného pomeru:hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Zodpovedá za prípravu a prevádzku spaľovne, kotla, za jeho ekonomickú, efektívnu a bezpečnú prevádzku, za prípravu kotla a jeho zariadení na opravu . V prevádzkovom denníku vedie podrobné záznamy o prevádzke kotla, každej dôležitej udalosti, manipulácii, poruche a iných skutočnostiach, ktoré sa vyskytli počas zmeny. Sleduje a zaznamenáva údaje meracích prístrojov, vyhodnocuje ich a v prípade zistených nezrovnalostí žiada o okamžitú opravu. Ovláda riadenie všetkých operátorských pracovísk prevádzky kotolne a príslušných technologických zariadení.

Iné výhody:

trinásti plat
výkonnostné bonusy

Informácie pre uchádzača:

Pracovný čas: od 7:00 do 15:30
Práca na zmeny: dvojzmenný pracovný režim Nočná práca: áno

Požadované vzdelanie:
Stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 1 rok

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • manuálna zručnosť
  • pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
  • samostatnosť
  • technická gramotnosť
  • tímová práca

Počítače:
  • Microsoft Excel - elementárna
  • Microsoft Word - elementárna

Ďalšie požiadavky:

Strojnícke stredoškolské vzdelanie alebo elektrotechnické stredoškolské vzdelanie výhodou

Osobnostné predpoklady
  • pozornosť
  • spoľahlivosť
  • praktické myslenie
  • ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)
  • komunikatívnosť

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov:Nie

Informácie o spoločnosti

Ľ. Štúra 17
08221 Veľký Šariš
Slovensko
Fax: -=KONTAKT=-