DATALOGIC SLOVAKIA, s.r.o.

Operátor výroby

08.07.2018DATALOGIC SLOVAKIA, s.r.o.
Miesto práce:Slovensko
okres Trnava
Zavar
Prílohy 47
91926
Trnava
Typ pracovnej ponuky:Chemický priemysel,Elektrotechnika a energetika,Výroba;Operátor strojov a zariadení,Operátor strojov a zariadení v chemickom priemysle
Ponúkaný plat (základná mzda):515 EUR
Termín nástupu do práce:ihneď
Druh pracovného pomeru:hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- manuálne osádzanie komponentov na dosky plošných spojov (šróbovanie, lepenie, montáž)
- vizuálna kontrola zariadení a výrobkov
- balenie finálnych výrobkov

Iné výhody:

- zmluva priamo s firmou Datalogic
- ročný bonus 400€ - závisí od splnenia ročných výsledkov, vyplácaný v decembri, v prvom roku prepočítaný pomerne podľa počtu odpracovaných mesiacov
- stravovanie vo firemnej jedálni - cena obeda pre zamestnanca = 0,86 EUR
- príspevky pri pracovných výročiach (5 rokov, 10 rokov)
- príspevok pri svadbe a narodení dieťaťa
- príspevok v prípade ťažkej sociálnej situácie
- pracovné oblečenie a obuv hradené zamestnávateľom
- účasť na firemných podujatiach pre zamestnanca a rodinných príslušníkov (letná akcia a vianočný večierok)

Informácie pre uchádzača:

Pracovný čas: od 6:00 do 14:00
Práca na zmeny: dvojzmenný pracovný režim

Požadované vzdelanie:
Nižšie stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • manuálna zručnosť

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov:Áno

Informácie o spoločnosti

Prílohy 47
91926 Zavar
Slovensko
Tel: -=KONTAKT=-