MATADOR Automotive Vrable, a.s.

Operátor zvárania

10.07.2018MATADOR Automotive Vráble, a.s.
Miesto práce:Slovensko
Nitriansky kraj
okres Nitra
Vráble
Staničná 1045
95212
Nitra
Typ pracovnej ponuky:Chemický priemysel,Strojárstvo, technika a rozvoj,Výroba;Operátor strojov a zariadení v chemickom priemysle
Ponúkaný plat (základná mzda):3,5 EUR/hod
Termín nástupu do práce:ihneď
Druh pracovného pomeru:hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Obsluha automatizovaných bodovacích zariadení alebo zváracích poloautomatov a automatov. Samostatná práca podľa jasných inštrukcií a postupov.
Pracuje podľa jasných inštrukcií a pod dohľadom zoraďovača a zmenového majstra.

Práca na zmeny: nepretržitý pracovný režim Nočná práca: áno Sezónna práca: áno

Požadované vzdelanie:
Nižšie stredné odborné vzdelanie

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • manuálna zručnosť

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov:Nie

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

MATADOR Automotive Vráble, a.s.
95212 Nitra
Slovensko
Tel: -=KONTAKT=-