DS PROPERTY, a.s.

Pracovník údržby

10.07.2018DS PROPERTY, a.s.
Miesto práce:Slovensko
okres Dunajská Streda
Dunajská Streda
Povodská 169/14
92901
Typ pracovnej ponuky:Poľnohospodárstvo a lesné hospodárstvo,Služby,Strojárstvo, technika a rozvoj,Výroba;Údržbár
Ponúkaný plat (základná mzda):700 EUR
Termín nástupu do práce:ihneď
Druh pracovného pomeru:hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- kontrola všetkých zariadení nehnuteľností v správe spoločnosti a ich udržiavanie v bezporuchovom chode
- preventívne prehliadky, opravy a údržba zariadení budov a nehnuteľností v objektoch spravovaných spoločnosťou
- inštalácia nových zariadení, potrubí a rozvodov v objektoch

Hlavné úlohy:
- vykonávanie odstránenia mechanických závad a porúch, vykonáva činnosti preventívnych opatrení z preventívnej údržby
- spolupracuje na riešení a zabezpečení technických zmien zariadení a technológie objektov
- predkladanie návrhov na zlepšenie výkonov údržby s cieľom optimalizácie nákladov na údržbu
- predkladanie požiadavky na zabezpečenie náhradných dielov, náradia a pod
- vykonávanie montáže mechanických zariadení, potrubí, hygieny a sanitácie
- vykonávanie obsluhy a kontroly stavu vyhradených technických zariadení - tlakových, plynových a zdvíhacích v objektoch
- odstraňuje závady z odborných prehliadok a revízii strojných zariadení
- vedie príslušnú technickú dokumentáciu a zabezpečuje jej aktualizáciu
- vykonáva plnenie úloh podľa dispozícií priameho nadriadeného
- zabezpečuje iné úlohy podľa pokynov nadriadeného
- podáva návrhy na nápravné a preventívne opatrenia k zisteným poruchám a nedostatkom

Iné výhody:

- zaujímavá práca s dlhodobou perspektívou
- stabilný zamestnávateľ
- príjemný kolektív

Informácie pre uchádzača:

Pracovný čas: od 8:00 do 16:30
Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim

Požadované vzdelanie:
Stredné odborné vzdelanie v odbore strojný zámočník

Dĺžka praxe

aspoň 3 roky

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • samostatnosť
  • technická gramotnosť
  • manuálna zručnosť

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov:Nie
Vodičský preukaz:Skupina: B

Informácie o spoločnosti

92901 Dunajská Streda
Slovensko