Freudenberg Filtration Technologies Slovensko, s. r. o.

Servisný pracovník - Elektromechanik

10.07.2018Freudenberg Filtration Technologies Slovensko, s.r.o.
Miesto práce:Slovensko
Trenčiansky kraj
okres Nové Mesto nad Váhom
Potvorice
Potvorice 260
91626
Nové Mesto nad Váhom
Typ pracovnej ponuky:Elektrotechnika a energetika,Reality a stavebníctvo,Strojárstvo, technika a rozvoj;Automechanik,Elektromechanik,Údržbár
Ponúkaný plat (základná mzda):950 EUR
Termín nástupu do práce:ihneď
Druh pracovného pomeru:hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- údržba zariadení a starostlivosť o chod zariadení po elektrickej stránke
- samostatné prevádzanie opráv po elektrickej i mechanickej stránke a zabezpečenie využitia kapacity všetkých zariadení
- zodpovednosť za dodržiavanie technologických postupov, bezpečnostných predpisov pri prevádzaní vykonávaných prác
- zodpovednosť za odstránenie porúch vo výrobnom procese
- zodpovednosť za optimálne nastavenie stroja podľa predlohy
- zodpovednosť za bezpečné prevádzkovanie zariadení po elektrickej stránke podľa slovenskej legislatívy

Informácie pre uchádzača:

Práca na zmeny: štvorzmenný pracovný režim Nočná práca: áno

Požadované vzdelanie:
Úplné stredné odborné vzdelanie v odbore elektrotechnika

Dĺžka praxe

aspoň 2 roky

Certifikáty

Osvedčenie na vykonávanie činnosti na technickom zariadení elektrickom (elektrotechnik) podľa vyhlášky Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky č. 508/2009 Z.z., ktorou sa ustanovujú podrobnosti na zaistenie bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci s technickými zariadeniami tlakovými, zdvíhacími, elektrickými a plynovými a ktorou sa ustanovujú technické zariadenia, ktoré sa považujú za vyhradené technické zariadenia v znení neskorších predpisov (§ 15 ods. 1)

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • manuálna zručnosť

Cudzie jazyky:
  • anglický - elementárna: A1 a A2

Ďalšie požiadavky:

- minimálne § 21 vyhl. MPSVaR SR č. 508/2009 Z.z.
- skúsenosti s prácou na pozícií Elektromechanika v priemyselnej výrobe min. 2 roky - podmienka
- skúsenosti s automaticky riadenými procesmi (PLC) - výhodou
- zodpovedný prístup k práci, flexibilita
- manuálna zručnosť
- znalosť AJ, NJ výhodou
- ochota pracovať na štyri zmeny

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov:Nie

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

Freudenberg Filtration Technologies Slovensko, s.r.o.
91626 Potvorice
Slovensko
Tel: -=KONTAKT=-