Zoom International, a.s., organizačná zložka Slovensko

Miesto práce:Slovensko
Košický kraj
okres Košice
Košice-Staré Mesto
Murgašova 3
04001
Košice
Typ pracovnej ponuky:Informatika - software,Telekomunikácie;Programátor
Ponúkaný plat (základná mzda):3000 EUR
Termín nástupu do práce:ihneď
Druh pracovného pomeru:hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Vyvíjanie počítačových aplikácií, mobilných aplikácií a internetových stránok v rozličných programovacích jazykoch.
Analyzovanie požiadaviek klientov, posudzovanie možných rizík a s tým spojených technických problémov.
Podieľanie sa na vytváraní technických špecifikácií.
Odovzdávanie vykonanej práce klientom/testerom na otestovanie.
Zisťovanie a opravovanie funkčných a bezpečnostných chýb v zdrojovom kóde.

Požadované vzdelanie:
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Zručnosti, schopnosti
Cudzie jazyky:
  • anglický - vysoká: C1 a C2

Ďalšie požiadavky:

5 ročná preukazateľná pracovná skúsenosť ako programátor pre Work Force Management, pre Call centre odvetvie
Min. 2 ročná preukázateľná skúsenosť s implementáciou modelov a metód pre predpovedanie (forecasting) v Work Force Management
10 ročná skusenosť s JAVA
8 ročná súsenosť s Infromix DB
5 ročná skúsenosť Oracle DB
3 ročná skúsenosť s Atlassian produktami pri vývoji software: Bamboo, Stash, Bitbucket, Jira, Confluence

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov:Nie

Informácie o spoločnosti

Murgašova 3
04001 Košice-Staré Mesto
Slovensko
Tel: -=KONTAKT=-