Trenkwalder, a.s.

Asistent právnikov

11.07.2018Trenkwalder, a.s.Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Typ pracovnej ponuky:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
  • podpora právnikov a príprava podkladových materiálov
  • administratívna činnosť, úprava dokumentov, vedenie evidencie
  • preklady dokumentov v anglickom a nemeckom jazyku
  • príprava a úprava hlásení na súdy
  • podávanie pošty a jej evidencia
  • podpora pri eventoch organizovaných pre klientov
  • komunikácia s IT, marketingom a business development
Iné výhody:
  • mzda 1200 eur/brutto na mesiac
  • práca v príjemnom prostredí
  • možnosť kariérneho rastu
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:
hlavný

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
vysokoškolské II. stupňa
Jazykové znalosti:
neuvedené
Iné znalosti:
neuvedené
  • aktívna komunikácia v anglickom a nemeckom jazyku slovom aj písmom
  • prax na pozícii asistent, alebo administratívny pracovník, výhodou
  • schopnosť tímovej spolupráce
  • zodpovednosť, pracovitosť, dôslednosť

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:
Trenkwalder, a.s. je najväčšia personálno-poradenská spoločnosť, pôsobiaca na slovenskom trhu od roku 1991, ktorá ponúka klientom komplexné personálne služby s dôrazom na vyhľadávanie a výber zamestnancov, ich dočasné pridelenie a služby starostlivosti o rozvoj zamestnancov. Spoločnosť je zakladajúcim členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska.
Oblasť pôsobenia:
Poradenstvo (napr. personálne, finančné, energetické a pod.)
Adresa:
Námestie 1. mája 18zobraziť na mape
Bratislava
Slovenská republika
Kontaktné údaje:
Ivana Lucka

Inzerent:Trenkwalder, a.s. [ ]
Zverejnené pre lokality:Slovensko Bratislavský kraj
Počet videní: 0