HERN, s.r.o.

Operátor - vŕtačka

27.06.2018HERN s.r.o.
Ponuka je neaktívna, nedá sa na ňu reagovať.

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce:Slovensko
okres Námestovo
Námestovo
Kliňanská 564
02901
Námestovo
Typ pracovnej ponuky:Chemický priemysel,Strojárstvo, technika a rozvoj,Výroba;Operátor strojov a zariadení,Operátor strojov a zariadení v chemickom priemysle
Ponúkaný plat (základná mzda):580 EUR
Termín nástupu do práce:ihneď
Druh pracovného pomeru:hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

• Vŕtanie zvarencov, zarovnávanie plôch
• Vŕtanie otvorov na detailoch a zvarencoch vo vŕtacom prípravku s presnosťou IT -=KONTAKT=-
• Vŕtanie otvorov na detailoch a zvarencoch pomocov orysovania v tolerancií +/- 0,5 mm
• Vystružovanie a vyhrubovanie otvorov
• Rezanie závitov na vŕtačke
• Sústruženie,vystružovanie, vyhrubovanie vonkajších a vnútorných priemerov s presnosťou IT -=KONTAKT=-
• Odihľovanie detailov a zvárencov po frézovaní,pílení,vŕtaní
• Brúsenie základného náradia

Iné výhody:

+ prémie a odmeny
+ príplatky za nadčasy
Prácu v stabilnej výrobnej spoločnosti.
Finančné hodnotenie úmerné dosahovaným výkonom.
Široký sociálny program.
Dochádzkový bonus.

Informácie pre uchádzača:

Pracovný čas: od 6:00 do 14:00
Práca na zmeny: dvojzmenný pracovný režim

Požadované vzdelanie:
Stredné odborné vzdelanie v odbore strojárska výroba - obrábanie kovov

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov:Áno

Inzerent:HERN, s.r.o. [ ]
Zverejnené pre lokality:Slovensko Žilinský kraj
Počet videní: 0