SPPP Slovakia s.r.o.

Projektový inžinier

03.07.2018SPPP Slovakia s.r.o.
Miesto práce:Slovensko
Trenčiansky kraj
okres Bánovce nad Bebravou
Bánovce nad Bebravou
Partizánska 73
95701
Typ pracovnej ponuky:Ekonomika, financie, účtovníctvo,Výroba;Projektový manažér
Ponúkaný plat (základná mzda):1300 EUR
Termín nástupu do práce:ihneď
Druh pracovného pomeru:hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

• príprava ponúk pre nové projekty, zostavenie časového a finančného plánu pri nábehu nového projektu za súčasného zosúladenia s existujúcimi projektmi,
• zostavovanie plánov úpravy projektu za chodu napr. v prípade zmeny farby, úpravy tvaru surových dielov a pod.,
• sledovanie hlavných míľnikov projektu, plánovanie a vykonávanie interného monitorovania priebehu projektu,
• v prípade, ak sa projekt nevyvíja požadovaným smerom, návrh eskalačných opatrení,
• na základe informácií od zákazníka riadenie strategických rizík a projektových rizík vyplývajúcich zo samotného projektu a hľadanie vhodného riešenia,
• odsúhlasovanie technickej stratégie (v porovnaní s konkurenciou) a stratégie kvality (napr. stratégia znižovania scrapu v projektovej fáze) s členmi projektového tímu,
• report dodávateľom, zákazníkom a manažmentu spoločnosti o aktuálnom stave projektu,
• vypracovávanie správy o ukončení projektu,
• zodpovednosť za validáciu testov zohľadňujúc kvalitatívne, funkčné a časové požiadavky,
• vykonávanie dohľadu nad výrobou, overovanie prototypov výrobkov vo fáze vývoja,
• participácia na ukončení projektu, návrh zlepšení v metodológii vývoja projektu.

Iné výhody:

• práca v mladom kolektíve a rozrastajúcej sa spoločnosti,
• príspevok darcom krvi, príspevok pri narodení dieťaťa,
• vernostný bonus,
• možnosť závodného stravovania,
• firemné akcie a i.

Informácie pre uchádzača:

Práca na zmeny: pružný pracovný čas

Požadované vzdelanie:
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Dĺžka praxe

aspoň 2 roky

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • samostatnosť

Cudzie jazyky:
  • anglický - pokročilá: B1 a B2

Počítače:
  • Microsoft Excel - pokročilá
  • Microsoft Outlook - pokročilá

Ďalšie požiadavky:

• základná hrubá mesačná mzda od 1.300,-€ (závisí od skúseností kandidáta),
• aktívna znalosť ANGLICKÉHO JAZYKA,
• MS Project - pokročilý,
• komunikatívnosť, precíznosť, flexibilita, schopnosť presadiť sa, samostatnosť,
• prax min. 2 roky na pozícii projektový inžinier alebo min. 1 rok na pozícii projektový inžinier v Automotive.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov:Nie
Vodičský preukaz:Skupina: B

Informácie o spoločnosti

95701 Bánovce nad Bebravou
Slovensko
Tel: -=KONTAKT=-