STEFANI n.o.

Projektový asistent / psychológ / sociálny pracovník

12.07.2018STEFANI n.o.
Miesto práce:Slovensko
okres Žarnovica
Žarnovica
Žarnovická Huta 66
96681
Žarnovica
Typ pracovnej ponuky:Administratíva,Vzdelávanie a školstvo;Asistent,Psychológ,Sociálny pracovník
Ponúkaný plat (základná mzda):600 EUR
Termín nástupu do práce:ihneď
Druh pracovného pomeru:hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

= Vedenie aktivít komunitného centra v Žarnovici
= Tvorba a koordinácia aktivít pre klientov (autistov, deti s ADHD, ADD ...)
= Tvorba článkov na témy depresie, autizmu a príbuzných duševných chorôb
= Správa fóra a emailu neziskovej organizácie
= Aktívne vyhľadávanie grantových možností
= Písanie projektov a ich koordinácia
= Projektová príprava projektov Erasmus+
= Prednášky na školách, stretnutia s mladými
= Vedenie chránenej dielne

Iné výhody:

Medzi najväčšie výhody práce patrí veľká časová flexibilita a možnosť práce z domu. Asistent sa naučí veľmi veľa o projektovom manažmente, fundraisingu, reálnej práci s klientmi a získa tak cennú prax pre svoju budúcu prácu psychológa, či sociálneho pracovníka.

Informácie pre uchádzača:

Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim

Požadované vzdelanie:
Úplné stredné odborné vzdelanie
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • organizovanie a plánovanie práce
  • prezentovanie
  • pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
  • tvorivosť (kreativita)
  • samostatnosť

Cudzie jazyky:
  • anglický - pokročilá: B1 a B2

Počítače:
  • Microsoft Word - pokročilá

Ďalšie požiadavky:

Výhodou je dlhodobá evidencia na Úrade práce, prípadne iné znevýhodnenie na základe ktorého by sme mohli čerpať dotáciu z Úradu práce.

Osobnostné predpoklady
  • spoľahlivosť
  • empatia
  • ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov:Áno

Informácie o spoločnosti

96681 Žarnovica
Slovensko
Tel: -=KONTAKT=-