DENKA s.r.o.

Učiteľka v súkromnej materskej škole a jasliach

26.06.2018DENKA s.r.o.
Miesto práce:Slovensko
okres Bratislava
Bratislava-Ružinov
Mierová 103
82105
Bratislava
Typ pracovnej ponuky:Vzdelávanie a školstvo;Učiteľ na strednej škole
Ponúkaný plat (základná mzda):650 EUR
Termín nástupu do práce:ihneď
Druh pracovného pomeru:hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- učiteľka / výchovný pracovník detí predškolského veku v súkromnom predškolskom zariadení
- starostlivosť o zverené deti vo veku 2- 6 rokov (nácvik samoobslužných činností u detí, hygiena detí, dokrmovanie, dohľad pri hre, spánku...)
- edukačná činnosť detí na základe programu detského zariadenia
- spolupráca na príprave edukačných aktivít
- základná sanita priestorov, jednoduchá príprava desiaty a olovrantu

Iné výhody:

mzda od 650 euro/mesiac a viac podľa skúsností a praxe, flexibilná dochádzka dohodou, malý počet detí na 1 opatrovateľku, priateľský kolektív, rodinné prostredie, zdravá strava priamo v zariadení

Informácie pre uchádzača:

Práca na zmeny: delené zmeny

Požadované vzdelanie:
Vyššie odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 6 mesiacov

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
  • tímová práca
  • tvorivosť (kreativita)
  • samostatnosť

Ďalšie požiadavky:

- vyžadujeme vzdelanie v niektorom z odborov opatrovateľka, zdravotná sestra, alebo pedagogika pre materské školy
- predchádzajúca prax v kolektívnom zariadení min. 6 mesiacov prípadne počas štúdia
- kurz prvej pomoci a osvedčenie o manipulácii s potravinami z hygieny sú výhodou

Osobnostné predpoklady
  • umelecký talent (napr. hudobný, pohybový, literárny)
  • trpezlivosť
  • spoľahlivosť
  • komunikatívnosť
  • ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov:Áno

Informácie o spoločnosti

Dopravná 4
83106 Bratislava-Rača
Slovensko