JURKI - HAYTON s.r.o.

Čašník, barman

11.07.2018JURKI - HAYTON s.r.o.
Miesto práce:Slovensko
Bratislavský kraj
okres Bratislava
Bratislava-Ružinov
Domkárska 4
82109
Bratislava
Typ pracovnej ponuky:Cestovný ruch, gastro, hoteliérstvo;Barman,Čašník
Ponúkaný plat (základná mzda):600 EUR
Termín nástupu do práce:ihneď
Druh pracovného pomeru:hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Obsluhovanie hostí v reštauračných priestoroch počas obedov a akcií, pomoc pri tvorbe stravného lístka, objednávaní a preberaní tovaru, riešenie nahrávania tovaru do systému, vystavovanie účtov pre hostí. Možnosť hlavného pracovného pomeru.
Je potrebné mať vystavený preukaz na prácu s potravinami, príp. hygienické minimum.

Prosíme o kontaktovanie MAILOVOU FORMOU, do predmetu napíšte "čašník-barman".

Iné výhody:

Osobné ohodnotenie bude dohodnuté na základe skúseností uchádzača o zamestnanie, zamestnanec má priznané príplatky podľa zákona.

Informácie pre uchádzača:

Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim

Požadované vzdelanie:
Stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 3 mesiace

Certifikáty

Osvedčenie o odbornej spôsobilosti na epidemiologicky závažné činnosti pri výrobe, manipulácii a uvádzaní do obehu potravín a pokrmov (zdravotný, potravinársky preukaz) podľa zákona č. 355/2007 Z.z. o ochrane, podpore a rozvoji verejného zdravia a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (§ 16 ods. 1)

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • organizovanie a plánovanie práce
  • samostatnosť
  • manuálna zručnosť
  • fyzická zdatnosť

Osobnostné predpoklady
  • precíznosť (presnosť)
  • trpezlivosť
  • spoľahlivosť
  • sebaovládanie

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov:Áno

Informácie o spoločnosti

Prístavná 2
82109 Bratislava-Ružinov
Slovensko
Tel: -=KONTAKT=-