MGE plus s. r. o.

Asistent/-ka predaja

28.06.2018MGE plus s. r. o.
Ponuka je neaktívna, nedá sa na ňu reagovať.

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce:Slovensko
okres Trenčín
Trenčianska Teplá
Andreja Hlinku 34
91401
Trenčín
Typ pracovnej ponuky:Administratíva,Obchod;Asistent,Predavač
Ponúkaný plat (základná mzda):720 EUR
Termín nástupu do práce:ihneď
Druh pracovného pomeru:hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Komunikácia so zákazníkmi, asistencia pri predaji, práca s pokladňou, rozmiestňovanie tovaru, starostlivosť o predajnú plochu, zastupovanie vedenia predajne v dobe ich neprítomnosti, administratívna činnosť súvisiaca s prevádzkou predajne...

Iné výhody:

Stabilné zamestnanie v úspešnej obchodnej spoločnosti, zaškolenie zdarma, možnosť pracovného rastu, rovnaká mzda pre mužov aj ženy, príjemný kolektív, príspevok na teplú stravu nad rámec zákona, vitamínové balíčky. Pracovný pomer sa po uplynutí doby určitej predlžuje.

Informácie pre uchádzača:

Pracovný čas: od 6:30 do 22:00
Práca na zmeny: dvojzmenný pracovný režim

Požadované vzdelanie:
Stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
  • tímová práca
  • pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
  • samostatnosť
  • osobnostný rozvoj

Ďalšie požiadavky:
Osobnostné predpoklady
  • praktické myslenie
  • precíznosť (presnosť)
  • spoľahlivosť
  • komunikatívnosť

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov:Áno

Inzerent:MGE plus s. r. o.
Zverejnené pre lokality:Slovensko Trenčiansky kraj Trenčín
Počet videní: 0