EXO REKLAMNÁ AGENTÚRA s.r.o.

Asistentka riaditeľa v reklamnej agentúre

05.09.2018EXO REKLAMNÁ AGENTÚRA s.r.o.
Miesto práce:Stará Ľubovňa
Typ pracovnej ponuky:Administratívny pracovník,Asistent,Recepčná,Sekretárka
Ponúkaný plat (základná mzda):550EUR
Termín nástupu do práce:od 19.7.2018
Druh pracovného pomeru:hlavný
Termín ukončenia výberového konania:17.8.2018

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

EXO REKLAMNÁ AGENTÚRA s.r.o. hľadá šikovné, komunikatívne a zodpovedné dievča na pozíciu asistentky riaditeľa reklamnej agentúry.

Tvojou náplňou práce bude:
- osobná, mailová a telefonická komunikácia so zákazníkmi
- príjmanie nových objednávok (zaznamenávanie ich špecifikácií pre grafické a výrobné spracovanie)
- zabezpečovanie výrobných materiálov a priebežná kontrola ich množstva
- práca s registračnou pokladňou a fakturáciami
- riešenie personálnych a bežných administratívnych záležitostí
- riešenie a plnenie úloh zamestnávateľa

Požadované znalosti a vlastnosti uchádzačky:
- úplné stredoškolské vzdelanie s maturitou
-komunikatívnosť,príjemné vystupovanie,zodpovednosť, samostatnosť, organizačné myslenie,
- ovládanie Office programov, mailová komunikácia
- prax v administratíve vítaná, nie je však podmienkou

Pracuje sa PO-PIA od 9:-=KONTAKT=-:00 hod.
Miesto výkonu práce je Stará Ľubovňa.
- nástupný plat 550€/mesiac brutto
- stravné lístky
- služobný telefón
- zamestnanecké benefity
- možnosť absolventskej práce

Iné výhody:

- možnosť príspevku

Iné znalosti:

Fakturácia, Internet (e-mail, www), Jednoduché účtovníctvo, OpenOffice, Personalistika, Pokladňa, Používateľ MS Windows

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti:neuvedené
Vhodné pre absolventov:Áno
Vodičský preukaz:Skupina: B

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Poskytovanie marketingových služieb v oblasti reklamy. Pre svojich klientov vytvárame, pripravujeme, plánujeme a umiestňujeme reklamu a ďalšie formy propagácie napr. polepy výkladov, automobilov, tabúľ, veľkoplošná tlač, laminovanie, potlač textilu a tričiek, fotografie, letáky, vizitky, plagáty, pečiatky, darčekové predmety, webstránkky a pod.

Oblasť pôsobenia:

Reklama, propagácia, PR

Adresa:

Garbiarska 3/66zobraziť na mape
Stará Ľubovňa
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Gabriela Dzugasová
Garbiarska 3/66, Stará Ľubovňa, 06401, Slovenská republika
Tel: -=KONTAKT=-

Počet videní: 2
Ponúkaná mzda: 550 EUR
Inzerent:EXO REKLAMNÁ AGENTÚRA s.r.o. [ ]
Zverejnené pre lokality:Slovensko Prešovský kraj