HERN, s.r.o.

Laserista - rezanie na lasar

04.07.2018HERN s.r.o.
Miesto práce:Slovensko
Žilinský kraj
okres Námestovo
Námestovo
Kliňanská 564
02901
Námestovo
Typ pracovnej ponuky:Strojárstvo, technika a rozvoj,Výroba;Obrábač kovov
Ponúkaný plat (základná mzda):627 EUR
Termín nástupu do práce:ihneď
Druh pracovného pomeru:hlavný

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- vykonávať operácie rezania na lasery podľa platného overeného programu
- kontrolovať kvalitu rezu, označiť zmeraný prvý kus, uložiť na viditeľné miesto a vykonať zápis do knihy prvého kusa
- pri vzniku nezhodného výrobku dielec označiť, separovať a vykonať zápis do výrobnej sprievodky
- dielce uložiť do palety, prepočítať a zodpovedať za správny počet kusov v palete, označiť paletu visačkou o kvalite, vypísať predpísané údaje na sprievodke
- pripraviť materiál na danú zmenu, ako aj na nasledujúcu zmenu
- v prípade poruchy stroja alebo nedostatku práce pracuje na náhradnej práci, ktorú mu pridelí nadriadený
- dodržiavať pracovný poriadok
- dodržiavať organizačné pokyny priameho nadriadeného a vedúceho HS

Iné výhody:

+ príplatky vo výške až 35% základnej mzdy a mesačné odmeny

Ponúkame:
- stabilitu a istotu
- motivačné finančné ohodnotenie úmerné pozícii a dosahovaným výsledkom
- školenia v rámci pracovnej pozície
- príjemný tímový kolektív

Informácie pre uchádzača:

Pracovný čas: od 6:00 do 6:00
Práca na zmeny: štvorzmenný pracovný režim Nočná práca: áno

Požadované vzdelanie:
Stredné odborné vzdelanie

Zručnosti, schopnosti
Ďalšie požiadavky:

- schopnosť rýchlo sa učiť
- znalosť PC
- znalosť čítať výkresovú dokumentáciu, sprievodky
- práca na 4 zmeny

Vhodné pre absolventov:Áno

Kontaktné údaje:

HERN s.r.o.
02901 Námestovo
Slovensko
Tel: -=KONTAKT=-

Počet videní: 0
Ponúkaná mzda: 627 EUR
Inzerent:HERN, s.r.o. [ ]
Zverejnené pre lokality:Slovensko Žilinský kraj