Trenkwalder, a.s.

Operátor výroby v automobilovom priemysle

07.09.2018Trenkwalder, a.s.Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
práca na hlavný pracovný pomer výroba palivového systému- ohýbanie plastových dielov kontrola výrobkov práca v 3 zmennej prevádzke manuálne a kontrolné práce podľa stanovených postupov
Iné výhody:
hrubá mzda 3,54 €/hod príplatky: nočné 1,25€/hod, popoludňajšie 0,25€/hod nadčas 30% zo základnej mzdy sobota 50% zo základnej mzdy po skúšobnej dobe mimoriadna a motivačná odmena do 180€ mesačne
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:
hlavný

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
základné vzdelanie
Jazykové znalosti:
neuvedené
Iné znalosti:
neuvedené
manuálna zručnosť výborný zdravotný stav ochota pracovať na smeny- vrátane nočných smien schopnosť porozumieť a pracovať podľa popisu pracovného postupu spoľahlivosť, zodpovednosť,chuť pracovať

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:
Trenkwalder, a.s. je najväčšia personálno-poradenská spoločnosť, pôsobiaca na slovenskom trhu od roku 1991, ktorá ponúka klientom komplexné personálne služby s dôrazom na vyhľadávanie a výber zamestnancov, ich dočasné pridelenie a služby starostlivosti o rozvoj zamestnancov. Spoločnosť je zakladajúcim členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska.
Oblasť pôsobenia:
Poradenstvo (napr. personálne, finančné, energetické a pod.)
Adresa:
Námestie 1. mája 18zobraziť na mape
Bratislava
Slovenská republika
Kontaktné údaje:
Michaela Baricicova
Trenkwalder, a.s email: e.-=KONTAKT=- mobil:-=KONTAKT=-
email: m.-=KONTAKT=- mobil: -=KONTAKT=-

Počet videní: 0
Inzerent:Trenkwalder, a.s. [ ]
Zverejnené pre lokality:Slovensko Žilinský kraj