Start Group s.r.o

Koordinátor výstavby výrobnej linky

07.10.2018Start Group s.r.oAgentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Typ pracovnej ponuky:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Ponúkame pracovnú príležitosť pre šikovného kandidáta na pozíciu Koordinátor.
Našim klientom je úspešná a stabilná česká holdingová spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti strojárskej výroby pre automobilový, železničný a letecký priemysel.

Hľadáme Koordinátora, ktorý je ochotný cestovať na služobné cesty mimo územia SR.
Jeho hlavnou úlohou je koordinovanie a zabezpečenie montáži výrobnej linky u koncového zákazníka v súlade s technickou dokumentáciou a pracovnými postupmi.

Ďalšie typické činnosti na tejto pozícii sú:
- Rozdelenie, organizovanie a kontrola pracovných činností tímu externých zamestnancov (8 až 12 ľudí)
- Zabezpečenie správnej montáži výrobnej linky v súlade s technickou dokumentáciou a pracovnými postupmi
- zodpovednosť za efektívne využitie zdrojov (materiál, technika, zamestnanci, termíny)
- rozdeľovanie denných úloh externým zamestnancom
- dohľad a zodpovednosť za dodržiavanie vnútropodnikových predpisov vrátane pracovných postupov a BOZP
- pri výkone svojej práci komunikuje s projektovým manažérom, s oddelením projekcie, s majstrami, robotníkmi a kooperačným oddelením

Zaškolenie a všetku potrebnú podporu úspešnému kandidátovi poskytnú vedúci konštrukčnej skupiny a projektový manažér.
Ponúkaný plat (základná mzda):
1800EUR
Iné výhody:
• služobné auto, notebook, telefón
• 25 dní dovolenky
• mesačné bonusy
• kvartálne odmeny
• príspevok na stravovanie nad rámec zákona
• príspevky na kultúru, šport a pri narodení dieťaťa
• služobný telefón aj na súkromné účely
• príspevok na III. pilier
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:
hlavný
V prípade, že spĺňate požiadavky na danú pracovnú pozíciu, prosíme o zaslanie Vášho životopisu v slovenskom jazyku. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Za porozumenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
• SŠ/VŠ, technického zamerania - strojárstvo
• nemecký jazyk - B1 (prípadne ruský, anglický jazyk)
• prax na riadiacej pozícii - min. 2 roky
• technická zdatnosť, organizačné schopnosti
• odolnosť voči stresu
• spoľahlivosť a zodpovedný prístup k práci

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:
Spoločnosť Start Group s.r.o, založená v roku 2012 so sídlom v Bratislave vznikla s úmyslom prepojenia rôznorodých oblastí pôsobenia a ich synergie. Skupina Start Group zastrešuje aktivity v oblasti personalistiky, módy, gastronómie, médií ako aj ekologického odpadu a environmentalistiky. V oblasti personalistiky prináša komplexné riešenia v rámci personálneho lízingu, mzdového outsourcingu ako aj personálneho recruitmentu.
Adresa:
Tomášikova 50/B
Bratislava
Slovenská republika
Kontaktné údaje:
Karina Dianišková
Horná 13, 974 01 Banská Bystrica
Tel: -=KONTAKT=-

Počet videní: 1
Ponúkaná mzda: 1800 EUR
Inzerent:Start Group s.r.o
Zverejnené pre lokality:Slovensko Banskobystrický kraj