AUTOMATICA s.r.o.

Účtovníčka/Administratívna pracovníčka s anglickým jazykom

26.09.2018AUTOMATICA s. r. o.
Miesto práce:
Slovensko, Žilinský kraj, okres Liptovský Mikuláš, Liptovský Mikuláš, Revolučná 11, 03105

Liptovský Mikuláš
Typ pracovnej ponuky:Administratíva,Ekonomika, financie, účtovníctvo,Výroba;Administratívny pracovník,Pomocný pracovník,Účtovník
Ponúkaný plat (základná mzda):800EUR
Termín nástupu do práce:ihneď
Druh pracovného pomeru:hlavný

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Skladové hospodárstvo (príjem a výdaj tovaru).
Vystavovanie a evidencia daňových dokladov.
Administratívne práce.
Marketing.
Oslovovanie a komunikácia s novými klientmi.
Komunikácia s klientmi v anglickom jazyku.
Preklad korešpondencie a dokumentov z anglického a do anglického jazyka.

Iné výhody:

Perspektívne a stabilné zamestnanie na trvalý pracovný pomer.
Práca v mladom kolektíve na jednu pracovnú zmenu (37,5 hod týždenne).
Príjemné pracovné prostredie.
Pravidelné navyšovanie mzdy.
Stravná jednotka v hodnote 4,- EUR s doplatkom zamestnanca 1,- EUR.
3.dôchodkový pilier.
Firemné akcie - teambuilding.

Informácie pre uchádzača:

Pracovný čas: od 7:00 do 15:00
Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim

Požadované vzdelanie:
Úplné stredné odborné vzdelanie v odbore všeobecná ekonomika

Dĺžka praxe

aspoň 3 roky

Zručnosti, schopnosti
Cudzie jazyky:
  • anglický - vysoká: C1 a C2

Počítače:
  • Microsoft Word - pokročilá
  • Microsoft Excel - pokročilá
  • Microsoft Outlook - pokročilá
  • Microsoft PowerPoint - pokročilá

Ďalšie požiadavky:

Ekonomické vzdelanie.
Dobrá znalosť anglického jazyka.
Komunikačné zručnosti.
Spoľahlivosť, dôslednosť, samostatnosť a zodpovednosť.

Vhodné pre absolventov:Nie

Kontaktné údaje:

AUTOMATICA s. r. o.
Vrbická 1883/36
03101 Liptovský Mikuláš
Slovensko
Tel: -=KONTAKT=-

Počet videní: 1
Ponúkaná mzda: 800 EUR
Inzerent:AUTOMATICA s.r.o. [ ]
Zverejnené pre lokality:Slovensko Žilinský kraj