Detský fond Slovenskej republiky

Odborný pracovník s deťmi a mládežou

12.09.2018Detský fond Slovenskej republiky
Miesto práce:
Slovensko, okres Bratislava, Bratislava-Vrakuňa, Stavbárska 38, 82107

Bratislava
Typ pracovnej ponuky:Vzdelávanie a školstvo,Služby;Sociálny pracovník
Ponúkaný plat (základná mzda):850EUR
Termín nástupu do práce:1. 11. 2018
Druh pracovného pomeru:hlavný

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Hľadáme psychológa/-gičku, sociálneho/-nu pracovníka/-čku do nízkoprahového centra pre deti, mládež a rodinu Mixklub.

Náplň práce
• Priama práca s deťmi, mládežou a ich príbuznými.
• Poskytovanie poradenstva v rámci komplexných poradenských služieb.
• Poradenstvo a pomoc dieťaťu, rodičom respektíve blízkym príbuzným dieťaťa, ponúknutie sprostredkovania pomoci pri riešení rodinných problémov a pri uplatňovaní práv dieťaťa.
• Práca zahŕňa aj prípravu aktivít, poskytovanie a vedenie individuálneho poradenstva, doučovania, projektové, organizačné a administratívne úlohy.

Iné výhody:

Budete mať príležitosť spolupracovať s ďalšími mladými entuziastickými nadšenými kolegyňami/kolegami a prinášať nové nápady do tímu.
Získate cenné skúsenosti a prax v sociálnej oblasti.
Spoločne s vami budeme usilovať o Váš odborný a osobnostný rast pod vedením skúsených kolegýň/kolegov a supervízorov/supervízorky, návštevou seminárov a konferencií.
Získate nezabudnuteľné zážitky s deťmi, radosť z práce, možnosť byť súčasťou zmeny a rastu klientov/klientiek a zážitok zo zmysluplnej práce.

Informácie pre uchádzača:

Pracovný čas: od 11:00 do 19:00
Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim

Požadované vzdelanie:
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v odbore sociálna práca
Vysokoškolské vzdelanie tretieho stupňa v odbore sociálna práca

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • organizovanie a plánovanie práce
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • tímová práca
  • pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
  • tvorivosť (kreativita)
  • osobnostný rozvoj

Cudzie jazyky:
  • anglický - elementárna: A1 a A2

Počítače:
  • Microsoft Word - elementárna
  • Microsoft Excel - pokročilá

Ďalšie požiadavky:

Schopnosť zvládať náročné situácie spojené s výkonom povolania, schopnosť kooperácie a začlenenia sa do tímu, schopnosť prinášať vlastné inovatívne postupy, motivácia pre prácu vo vylúčenej komunite/ lokalite.
Pozitívny prístup, otvorenosť, kreativita, spoľahlivosť, komunikatívnosť, chuť učiť sa a rozvíjať sa.
Prax v práci s deťmi, rodinami a písaním projektov je výhodou.
Ochota pracovať v neskorších popoludňajších hodinách.

Osobnostné predpoklady
  • iniciatívnosť
  • trpezlivosť
  • spoľahlivosť
  • empatia
  • komunikatívnosť
  • ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)
  • sebaovládanie
  • vnútorná stabilita
  • sebaistota
Vhodné pre absolventov:Áno

Stavbárska 38
82107 Bratislava-Vrakuňa
Slovensko
Tel: -=KONTAKT=-

Počet videní: 3
Ponúkaná mzda: 850 EUR
Inzerent:Detský fond Slovenskej republiky
Zverejnené pre lokality:Slovensko Bratislavský kraj Bratislava