TATRACHEMA, výrobné družstvo Trnava, skrátene: TATRACHEMA VD

Prevádzkový zámočník - zriaďovač výrobných liniek

12.09.2018TATRACHEMA, výrobné družstvo Trnava, skrátene: TATRACHEMA VD
Miesto práce:
Slovensko, okres Trnava, Trnava, Bulharská 40, 91701

Trnava
Typ pracovnej ponuky:Reality a stavebníctvo,Strojárstvo, technika a rozvoj,Výroba;Zámočník
Ponúkaný plat (základná mzda):3,64EUR/hod.
Termín nástupu do práce:ihneď
Druh pracovného pomeru:hlavný

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- Trvalý odborný dozor nad strojnotechnologickým a energetickým zariadením,
- zoraďovanie liniek ,
- podľa pokynov vedúceho vykonáva aj prácu ako zoraďovač vyfukovacieho automatu,
- rýchle, kvalitné a odborné odstránenie vzniknutých porúch a havárií,
- vedie záznamy o poruchách a požiadavkách náhradných dielov,
- odstraňovanie závad z kontrol komplexnej previerky.

Iné výhody:

- Po 2 rokoch zmena pracovného pomeru na dobu neurčitú,
- k základnej mzde prináleží ešte kolektívna odmena
- stravné lístky v hodnote 3,60€ za každý odpracovaný deň
- stabilná firma na trhu s dlhoročnou praxou,
- možnosť mimoriadnych odmien, dovolenkového a vianočného platu,
- pracovná doba iba na 2 zmeny
- možnosť rekondičných pobytov,
- pestrý sociálny program.

Informácie pre uchádzača:

Pracovný čas: od 6:00 do 14:00
Práca na zmeny: dvojzmenný pracovný režim

Požadované vzdelanie:
Stredné odborné vzdelanie v odbore strojný mechanik - stroje a zariadenia
Úplné stredné odborné vzdelanie v odbore mechanik v strojárstve - stroje a zariadenia

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • analyzovanie a riešenie problémov
  • samostatnosť
  • technická gramotnosť
  • fyzická zdatnosť

Ďalšie požiadavky:

Dôslednosť, zodpovednosť.
Znalosť nemeckého jazyka na elementárnej úrovni A1 vitaná.

Vhodné pre absolventov:Áno

Bulharská 40
91701 Trnava
Slovensko
Fax: -=KONTAKT=-

Počet videní: 0
Inzerent:TATRACHEMA, výrobné družstvo Trnava, skrátene: TATRACHEMA VD
Zverejnené pre lokality:Slovensko Trnavský kraj Trnava