MAGNÓLIA Zariadenie sociálnych služieb Hurbanovo

Miesto práce:
Slovensko, okres Komárno, Hurbanovo, Športová 11, 94701

Komárno
Typ pracovnej ponuky:Administratíva,Zdravotníctvo a farmácia;Asistent,Zdravotná sestra
Ponúkaný plat (základná mzda):650EUR
Termín nástupu do práce:ihneď
Druh pracovného pomeru:hlavný

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Ošetrovateľské, asistentské a administratívne činnosti, spolupráca so sestrou v diagnostickom a liečebnom režime všeobecnej a špecializovanej zdravotnej starostlivosti.

Iné výhody:

Interné a externé školenia.

Informácie pre uchádzača:

Pracovný čas: od 6:30 do 18:30
Práca na zmeny: trojzmenný pracovný režim Nočná práca: áno

Požadované vzdelanie:
Úplné stredné odborné vzdelanie v odbore zdravotnícky asistent

Dĺžka praxe

aspoň 3 mesiace

Zručnosti, schopnosti
Cudzie jazyky:
  • maďarský - elementárna: A1 a A2

Počítače:
  • Microsoft Word - elementárna

Ďalšie požiadavky:

pracovitosť, trpezlivosť k starším ľuďom, empatia

Vhodné pre absolventov:Áno

Športová 11
94701 Hurbanovo
Slovensko
Tel: -=KONTAKT=-

Počet videní: 0
Ponúkaná mzda: 650 EUR
Inzerent:MAGNÓLIA Zariadenie sociálnych služieb Hurbanovo
Zverejnené pre lokality:Slovensko Nitriansky kraj