Agentúra Elliem s.r.o.

Zvárač MAG - Rakúsko (Horné Rakúsko)

26.09.2018Agentúra Elliem s.r.o.
Miesto práce:Slovensko, okres Žilina, Žilina, Veľká Okružná 45, 01001
Rakúsko
Žilina
Typ pracovnej ponuky:Reality a stavebníctvo,Strojárstvo, technika a rozvoj,Výroba;Zvárač
Ponúkaný plat (základná mzda):3000EUR
Termín nástupu do práce:ihneď
Druh pracovného pomeru:hlavný

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Agentúra Elliem ponúka pracovné miesto na pozíciu zváračov do Rakúska, oblasť Horné Rakúsko. Jedná sa o prácu pre významného rakúskeho výrobcu filtrov a plavebných komôr. Pracovná náplň: výroba filtrov a plavebných komôr, zváračské práce, práca podľa plánov. Nutná komunikatívna nemčina a vlastný automobil! Životopisy zasielajte v nemeckom jazyku. Od uchádzačov sa vyžaduje samostatná práca, požadovaná je komunikatívna nemčina (B1 - B2), vlastný automobil, vzdelanie v odbore príp. prax. Ochota pracovať na zmeny. Práca je na rakúsku pracovnú zmluvu.

Iné výhody:

Mzda netto + diéty + príplatky za zmeny aj 2700,- Eur/mesačne. Rakúska pracovná zmluva na ubytovanie zabezpečené. Sociálne, zdravotné a dôchodkové poistenie hradené v Rakúsku. Daňový servis. Presná výška platu závislá od vzdelania, kvalifikácie a pracovných skúseností.
+ zabezpečenie ubytovania

Informácie pre uchádzača:

Práca na zmeny: trojzmenný pracovný režim

Požadované vzdelanie:
Nižšie stredné odborné vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie

Certifikáty

Zváračský preukaz podľa vybranej STN

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • fyzická zdatnosť
  • manuálna zručnosť
  • samostatnosť
  • technická gramotnosť
  • tímová práca

Cudzie jazyky:
  • nemecký - pokročilá: B1 a B2

Ďalšie požiadavky:

Ukončené vzdelanie v odbore, príp. prax min. 2 roky. Ochota pracovať na zmeny a nadčasy. Vodičský preukaz a vlastný automobil nutnosťou. Samostatná a presná práca. Dochvíľnosť. Výhodou sú platné zváračské vysvedčenia. Životopisy prosím zasielajte v nemeckom jazyku. Prílohou môžu byť vysvedčenia, certifikáty atď. - stačí v slovenčine.

Osobnostné predpoklady
  • spoľahlivosť
Vhodné pre absolventov:Nie
Vodičský preukaz:Skupina: B

Lysica 303
01305 Lysica
Slovensko
Tel: -=KONTAKT=-

Počet videní: 3
Ponúkaná mzda: 3000 EUR
Inzerent:Agentúra Elliem s.r.o.
Zverejnené pre lokality:Slovensko Žilinský kraj Žilina