Ján Skovajsa - KLIMAT

Pracovník/pracovníčka výroby, operátor CNC strojov KLIMAT

26.09.2018Ján Skovajsa - KLIMAT
Miesto práce:
Slovensko, Trenčiansky kraj, okres Nové Mesto nad Váhom, Beckov, Beckov 587, 91638

Nové Mesto nad Váhom
Typ pracovnej ponuky:Chemický priemysel,Reality a stavebníctvo,Strojárstvo, technika a rozvoj,Výroba;CNC programátor,Operátor strojov a zariadení,Operátor strojov a zariadení v chemickom priemysle,Pomocný pracovník
Ponúkaný plat (základná mzda):4,5EUR/hod
Termín nástupu do práce:ihneď
Druh pracovného pomeru:hlavný

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Hľadáme šikovných pracovníkov a pracovníčky na jednoduchú prácu do strojárskej spoločnosti, ktorá sa zaoberá výrobou vzduchotechnického potrubia, jeho komponentov a opracovaním tenkých plechov.

Ponúkame zaujímavú prácu v dobrom kolektíve, kde po zaškolení môžete byť súčasťou celého výrobného procesu v rozhraní od: ohýbania, strihania, tvarovania, zakrúžkovnia, vysekávania, vypalovania na plazme a laserom, spájania produktov viacerými spôsobmi, kompletizácia výrobkov až po tmelenie.

Každý nový uchádzač bude zaškolený na pracovisko, naučíme ho pracovať s technickým výkresom a na strojoch, ktoré sa používajú vo výrobe.

Základný nástupný plat:
4,5 € za hodinu brutto napr. pri 21 dňoch 756 €

Ponúkané výhody:
Dlhodobá perspektívna práca na TPP alebo živnosť.
Stravné lístky.
Preplácanie nadčasov.
Dodržiavanie výplatného termínu.
Príplatky za sobotu, sviatky a nočné.
Dochádzkový bonus: 50 € brutto za mesiac
Tímové a športové aktivity...

Iné výhody:

Vieme pomôcť v sprostretkovaní ubytovania.
+ zabezpečenie ubytovania

Informácie pre uchádzača:

Pracovný čas: od 6:00 do 14:30
Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim Nočná práca: áno Sezónna práca: áno

Požadované vzdelanie:
Nižšie stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • manuálna zručnosť

Osobnostné predpoklady
  • spoľahlivosť
  • praktické myslenie
Vhodné pre absolventov:Áno

Beckov 587
91638 Beckov
Slovensko
Tel: -=KONTAKT=-

Počet videní: 0
Inzerent:Ján Skovajsa - KLIMAT
Zverejnené pre lokality:Slovensko Trenčiansky kraj