Spišská katolícka charita

Opatrovateľ/ka v Dome Charitas Panny Márie Lurdskej - DS

26.09.2018Spišská katolícka charita
Miesto práce:
Slovensko, okres Poprad, Spišský Štiavnik, Kláštorná 202/3, 05914

Poprad
Typ pracovnej ponuky:Služby,Zdravotníctvo a farmácia;Au-pair,Domáca opatrovateľka
Ponúkaný plat (základná mzda):500EUR
Termín nástupu do práce:ihneď
Druh pracovného pomeru:hlavný

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Vykonávanie samostatnej opatrovateľskej starostlivosti a zabezpečovanie individuálnych potrieb prijímateľov sociálnej služby v dennom stacionári.
Starostlivosť a pracovná terapia o prijímateľov sociálnej služby v dennom stacionári.

Informácie pre uchádzača:

Pracovný čas: od 7:00 do 15:30
Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim

Požadované vzdelanie:
Stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 1 rok

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • tímová práca
  • samostatnosť

Počítače:
  • Microsoft Word - elementárna
  • Microsoft Excel - elementárna
  • Microsoft Outlook - elementárna

Ďalšie požiadavky:

Kvalifikačnou požiadavkou je minimálne absolvovaný akreditovaný kurz opatrovania najmenej v rozsahu 220 hodín; optimálne je úplné stredné odborné vzdelanie získané v odbore vzdelávania so zameraním na opatrovanie alebo na poskytovanie zdravotnej starostlivosti.
Vhodná je prax aspoň 1 rok v zariadení pre seniorov alebo v domove sociálnych služieb. Zodpovedný prístup k práci, odolnosť voči stresu, flexibilita, bezúhonnosť a pozitívne myslenie.

Na uvedenú e-mailovú adresu je potrebné zaslať životopis a súhlas so spracovaním svojich osobných údajov. Vopred nutný telefonický kontakt s riaditeľom zariadenia s pánom Mgr. Ľubomírom Bagarom (tel. č. -=KONTAKT=-).

Výberové konanie sa uskutoční 27.09.2018 o 09.00 hod. v priestoroch ÚPSVaR Poprad č. dverí 14 (IPS).

Osobnostné predpoklady
  • pozornosť
  • precíznosť (presnosť)
  • spoľahlivosť
  • empatia
  • ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)
Vhodné pre absolventov:Nie

Slovenská 1765/30
05201 Spišská Nová Ves
Slovensko

Počet videní: 4
Ponúkaná mzda: 500 EUR
Inzerent:Spišská katolícka charita [ ]
Zverejnené pre lokality:Slovensko Prešovský kraj