GET NET, s.r.o.

Nechtová dizajnérka pre Top-nechty.sk!

12.09.2018GET NET, s.r.o.
Miesto práce:
Slovensko, Prešovský kraj, okres Bardejov, Bardejov, Partizánska 2850, 08501

Bardejov
Typ pracovnej ponuky:Obchod,Služby;Kozmetička,Nábytkár
Ponúkaný plat (základná mzda):700EUR
Termín nástupu do práce:ihneď
Druh pracovného pomeru:hlavný

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Ahoj!

Chcela by si pracovať v jednom z popredných slovenských e-shopov v oblasti nechtového a beauty dizajnu? Tak hľadáme práve teba!

Budeš vytvárať obsah na našom e-shope a blogu.
To znamená že budeš :
- vytvárať zdobenia na nechty a popritom budeš robiť videá a fotky a budeš si ich samostatne editovať. Čo ako veľmi šikovná a technicky zdatná osoba zvládneš ľavou zadnou ;)
- budeš musieť písať popisy k produktom a recenzie či postupy do našeho blogu ktorého sa staneš súčasťou, to znamená že u teba očakávame kreatívnu dušu aj na menšom spisovateľskom poli.
- budeš pracovať v e-shope takže sa neboj zákazníkov pretože budeš prevažne len s nami :-)

Iné výhody:

Budeš pracovať v mladom kolektíve vo firme ktorá sa rýchlo a neprestajne rozvíja a zväčšuje.
Práce u nás sa nemusíš báť, ak si šikovná a budeš nám to vedieť ukázať tak s vecami ktoré zo začiatku nebudeš zvládať ti radi pomôžeme a naučíme ťa ako na ne!
A pravdaže tu máme teplo, kávičku a vždy niečo sladké pod zub ;)

Informácie pre uchádzača:

Pracovný čas: od 7:30 do 16:00
Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim

Požadované vzdelanie:
Stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 6 mesiacov

Zručnosti, schopnosti
Ďalšie požiadavky:

Ako si si už určite uvedomila, pre túto prácu musíš byť technicky zdatná, a manuálne zručná.
Mala by si byť vyučená v odbore ale ak nám vieš ukázať že si šikovná a minimálne rovnako zručná ako niekto vyučený tak to od teba nebudeme vyžadovať ;)
Potrebuješ mať rada prácu s počítačom ale aj profesiu nechtárky.
Taktiež by si mala ovládať slovenský jazyk a jeho gramatiku.

Vhodné pre absolventov:Áno

Pod papierňou 1487/40
08501 Bardejov
Slovensko

Počet videní: 1
Ponúkaná mzda: 700 EUR
Inzerent:GET NET, s.r.o.
Zverejnené pre lokality:Slovensko Prešovský kraj