Hella Slovakia Front-Lighting s.r.o.

Miesto práce:
Slovensko, Trenčiansky kraj, okres Nové Mesto nad Váhom, Kočovce, Kočovce 228, 91631

Nové Mesto nad Váhom
Typ pracovnej ponuky:Strojárstvo, technika a rozvoj,Výroba;Obrábač kovov
Ponúkaný plat (základná mzda):Zamestnávateľ neuviedol
Termín nástupu do práce:ihneď
Druh pracovného pomeru:hlavný

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- manipulácia (skladovanie a príprava) s materiálom na úseku montáže s cieľom zabezpečiť plynulosť výroby a zachovanie identifikácie materiálu do úplného spotrebovania
- preberanie materiálu vo výrobnej linke po manipulantovi z predchádzajúcej pracovnej zmeny a podľa stanovených pracovných postupov
- oboznámenie sa s plánom výroby pre danú pracovnú zmenu a výrobnou zákazkou
- kontrolovanie vyskladneného materiálu, sledovanie jeho spotreby, v prípade potreby vykonávanie spätného zaskladňovania materiálu po skončení výrobnej zákazky
- dopĺňanie stanoveného množstva materiálu priamo do pracovísk v montažnej linke
- dodržiavať princíp FIFO

Iné výhody:

- motivujúce finančné ohodnotenie
- široký sociálny program: bezplatná autobusová doprava, príp. príspevok na dopravu, rôzne firemné podujatia, športové a relaxačné aktivity
- možnosť ďalšieho profesijného rastu (napr. predák tímu príp. iné pracovné pozície)
- stabilné pracovné miesto a príjemné pracovné prostredie
- možnosť kvalitného zaškolenia- zabezpečíme aj preukaz obsluhy motorových vozíkov!

Informácie pre uchádzača:

Pracovný čas: od 6:00 do 14:00
Práca na zmeny: štvorzmenný pracovný režim Nočná práca: áno

Požadované vzdelanie:
Nižšie stredné odborné vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • manuálna zručnosť

Ďalšie požiadavky:

- prax na podobnej pozícii vo výrobnej spoločnosti - výhodou
- schopnosť a ochota pracovať vo viacsmennej prevádzke (3 alebo 4 smeny)
- precíznosť a presnosť v dodržiavaní pracovných postupov
- spoľahlivosť, zodpovednosť, flexibilita

Osobnostné predpoklady
  • precíznosť (presnosť)
  • spoľahlivosť
Vhodné pre absolventov:Áno

Kočovce 228
91631 Kočovce
Slovensko
Tel: -=KONTAKT=-

Počet videní: 0
Inzerent:Hella Slovakia Front-Lighting s.r.o. [ ]
Zverejnené pre lokality:Slovensko Trenčiansky kraj