Centrum sociálnych služieb v Novom Meste nad Váhom

Miesto práce:
Slovensko, okres Nové Mesto nad Váhom, Nové Mesto nad Váhom, ul. Bernolákova č. 14/604, 91501

Nové Mesto nad Váhom
Typ pracovnej ponuky:Zdravotníctvo a farmácia;Zdravotná sestra
Ponúkaný plat (základná mzda):627EUR
Termín nástupu do práce:ihneď
Druh pracovného pomeru:hlavný

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Poskytovanie ošetrovateľskej starostlivosti pre klientov zariadenia, a to najmä:
- kontrola a sledovanie zdravotného stavu klientov,
- podávanie liekov, liečiv a injekcií klientom,
- dávkovanie liekov,
- meranie tlaku a glykémie,
- príprava klientov na lekárske vyšetrenia,
- evidencia ošetrovateľských výkonov,
- starostlivosť o osobnú hygienu obyvateľov.

Iné výhody:

V platových podmienkach je uvedený základný plat sestry bez praxe. Výška mzdy závisí od počtu odpracovaných rokov v zmysle nariadenia vlády č. 359/2017 Z.z. podľa zákona 553/2008 Z.z.

Informácie pre uchádzača:

Práca na zmeny: delené zmeny Nočná práca: áno

Požadované vzdelanie:
Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti
Ďalšie požiadavky:

Vzdelanie v odbore zdravotná sestra.

Osobnostné predpoklady
  • trpezlivosť
  • empatia
  • komunikatívnosť
  • ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)
  • sebaovládanie
Vhodné pre absolventov:Áno

ul. Bernolákova č. 14/604
91501 Nové Mesto nad Váhom
Slovensko
Tel: -=KONTAKT=-

Počet videní: 0
Ponúkaná mzda: 627 EUR
Inzerent:Centrum sociálnych služieb v Novom Meste nad Váhom
Zverejnené pre lokality:Slovensko Trenčiansky kraj