TSP Metal s.r.o.

Zvárač, zámočník

26.09.2018TSP Metal, s.r.o.
Miesto práce:
Slovensko, okres Dunajská Streda, Dunajská Streda, Mliečany 77, 92901

Dunajská Streda
Typ pracovnej ponuky:Reality a stavebníctvo,Strojárstvo, technika a rozvoj,Výroba;Zámočník,Zvárač
Ponúkaný plat (základná mzda):800EUR
Termín nástupu do práce:ihneď
Druh pracovného pomeru:hlavný

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

zváranie pomocou CO2, zámočnícke práce

Iné výhody:

Ubytovanie

Informácie pre uchádzača:

Pracovný čas: od 6:15 do 15:25
Práca na zmeny: trojzmenný pracovný režim Nočná práca: áno

Požadované vzdelanie:
Základné vzdelanie
Nižšie stredné odborné vzdelanie v skupine odborov Strojárstvo a ostatná kovospracúvacia výroba
Stredné odborné vzdelanie v skupine odborov Strojárstvo a ostatná kovospracúvacia výroba
Úplné stredné odborné vzdelanie v skupine odborov Strojárstvo a ostatná kovospracúvacia výroba
Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium) v odbore gymnázium
Vyššie odborné vzdelanie v skupine odborov Strojárstvo a ostatná kovospracúvacia výroba
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa v skupine odborov Strojárstvo a ostatná kovospracúvacia výroba
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v skupine odborov Strojárstvo a ostatná kovospracúvacia výroba
Neukončené základné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Certifikáty

Zváračský preukaz podľa vybranej STN

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • analyzovanie a riešenie problémov

Cudzie jazyky:
  • ukrajinský - elementárna: A1 a A2
  • srbský - elementárna: A1 a A2
  • anglický - elementárna: A1 a A2

Podmienka: Ovládanie aspoň jedného z vybraných jazykov

Počítače:
  • Internet - elementárna

Osobnostné predpoklady
  • komunikatívnosť
Vhodné pre absolventov:Nie

Kontaktné údaje:

TSP Metal, s.r.o.
Mliečany 77
92901 Dunajská Streda
Slovensko
Fax: +315509612

Počet videní: 0
Ponúkaná mzda: 800 EUR
Inzerent:TSP Metal s.r.o. [ ]
Zverejnené pre lokality:Slovensko Trnavský kraj