Dan - Slovakia Agrar, a.s.

Pracovník živočíšnej výroby v chove ošípaných - VRBINA

26.09.2018Dan - Slovakia Agrar, a.s.
Miesto práce:Slovensko, okres Dunajská Streda, Veľký Meder, Nagy Dur , 93201
Slovensko, Nitriansky kraj, okres Šaľa
Dunajská Streda,Galanta,Komárno,Nové Zámky,Šaľa
Typ pracovnej ponuky:Poľnohospodárstvo a lesné hospodárstvo,Výroba;Dojička,Operátor strojov a zariadení,Poľnohospodársky technik
Ponúkaný plat (základná mzda):728EUR
Termín nástupu do práce:ihneď
Druh pracovného pomeru:hlavný

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

• starostlivosť o ošípané na farme a ich ošetrovanie,
• ochrana a zabezpečenie zdravia a hygieny zvierat,
• dodržiavanie a zabezpečovanie čistoty v maštaliach vrátane ich dezinfekcie,
• asistencia veterinárnemu lekárovi podľa jeho pokynov,
• zabezpečenie presunu zvierat v rámci farmy vrátane nakládky zvierat,
• kontrolovanie a dohľad nad funkčnosťou a plynulosťou prevádzky zariadení maštalí, vrátane kŕmneho zariadenia a monitorovacieho zariadenia,
• zabezpečenie wellfaru zvierat,
• vedenie evidencie,
• plniť ďalšie pokyny priameho nadriadeného.

Iné výhody:

• práca v stabilnej a prosperujúcej spoločnosti,
• okrem základnej zložky mzdy prislúcha zamestnancovi variabilná zložka mzdy v min. výške 20% zo základnej zložky,
• mzda po 1. odpracovanom roku: od 950 do 1000 Eur,
• zaujímavý balík benefitov (300 Eur na cafeteriu a ďalšie atraktívne benefity),
• jazykové kurzy,
• priestor pre kariérny rozvoj,
• pravidelné teambuildingové akcie.

Požadované vzdelanie:
Nižšie stredné odborné vzdelanie v odbore poľnohospodárstvo - farmárstvo
Stredné odborné vzdelanie v odbore poľnohospodár - farmárstvo
Úplné stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa

Zručnosti, schopnosti
Ďalšie požiadavky:

Hľadáme kolegov na našu farmu VRBINA (Čiližská Radvaň).

Osobnostné predpoklady
  • praktické myslenie
  • spoľahlivosť
  • ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)
Vhodné pre absolventov:Áno

Nový Dvor NULL
93201 Veľký Meder
Slovensko
Tel: -=KONTAKT=-

Počet videní: 2
Ponúkaná mzda: 728 EUR
Inzerent:Dan - Slovakia Agrar, a.s. [ ]
Zverejnené pre lokality:Slovensko Nitriansky kraj Trnavský kraj