Start Group s.r.o

Technik údržby a zabezpečenia nepretržitého chodu strojov a výrobných liniek

Start Group s.r.o06.11.2018

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Nitriansky kraj;Nitra
Nitra

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

• Zabezpečenie nepretržitého chodu strojov a výrobných liniek
• Udržiavanie strojov a liniek v požadovanej kvalite a výkone
• Nastavenie strojov podľa výrobných modelov
• Sledovanie stavu výrobných zariadení a návrh potrebných protiopatrení
• Pravidelná plánovaná kalibrácia osádzacích automatov

Ponúkaný plat

1045EUR

Iné výhody

• Práca na trvalý pracovný pomer v stabilnej spoločnosti
• Možnosť obnovy elektrovyhlášky
• Zmenové príplatky
• 13. a 14. Plat
• Príspevok na dochádzanie do práce vo výške od 20€ do 150€ mesačne
• Firemné stravovanie
• Možnosť odporučiť svojho známeho a získať 300€ náborovú prémiu
• Odmena za odpracované roky

Druh pracovného pomeru

hlavný

Informácie pre uchádzača

• Vzdelanie technického, elektrotechnického zamerania
• Elektrotechnická spôsobilosť podľa vyhlášky 508/2009 Z.z, paragraf 21
• Technické zručnosti
• Práca na 12h zmene v 4-zmennej prevádzke

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

stredoškolské bez maturity
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti

Spoločnosť Start Group s.r.o, založená v roku 2012 so sídlom v Bratislave vznikla s úmyslom prepojenia rôznorodých oblastí pôsobenia a ich synergie. Skupina Start Group zastrešuje aktivity v oblasti personalistiky, módy, gastronómie, médií ako aj ekologického odpadu a environmentalistiky. V oblasti personalistiky prináša komplexné riešenia v rámci personálneho lízingu, mzdového outsourcingu ako aj personálneho recruitmentu.

Adresa

Tomášikova 50/B
Bratislava
Slovenská republika

Kontaktné údaje

Stanislava Svajdova
Sládkovičova 11, 949 01 Nitra
Tel: -=KONTAKT=-

Počet videní: 2
Ponúkaná mzda: 1045 EUR
Inzerent:Start Group s.r.o
Zverejnené pre lokality:Slovensko Nitriansky kraj Nitra