Start Group s.r.o

Sap konzultant

Start Group s.r.o06.11.2018

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Nitriansky kraj;Nitra
Nitra

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

• Analýza a znalosť bussiness procesov spoločnosti
• Účasť na interných rozvojových projektoch
• Konfigurácia a úprava systému podľa požiadaviek v rámci zvereného/zverených modulov SAP R/3
• Programovanie funkčných celkov podľa zadania/analýzy v ABAP
• Tvorba dokumentácie k nastaveniam systému/vývojom/procesom
• Zodpovednosť za zverený/zverené modul(y)
• Návrh a implementácia procesných/systémových zmien
• Príprava školiacich materiálov a realizácia školení koncových užívateľov
• Riešenie vzniknutých problémov v rámci pridelenej zodpovednosti

Ponúkaný plat

1600EUR

Iné výhody

• Možnosť pracovať s novými technológiami
- Power BI, IoT, Sharepoint, Talend Enterprise Service Bus, HyperV, Docker
- Vlastné dátové centrum
- Prácu v príjemnom pracovnom tíme vývojárov
- Motivujúce finančné ohodnotenie, 13. a 14. Plat, možnosť kariérneho rastu
- Možnosť nadobudnúť skúsenosti prostredníctvom špecializovaných školení a tréningov

Druh pracovného pomeru

hlavný

Informácie pre uchádzača

• skúsenosti s implementáciou, úpravami a údržbou SAP systému
• práca v SAP oblasti - možnosti, produkty, riešenia
• skúsenosti s ABAP vývojom

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa
Vzdelanie v odbore IT

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti

Spoločnosť Start Group s.r.o, založená v roku 2012 so sídlom v Bratislave vznikla s úmyslom prepojenia rôznorodých oblastí pôsobenia a ich synergie. Skupina Start Group zastrešuje aktivity v oblasti personalistiky, módy, gastronómie, médií ako aj ekologického odpadu a environmentalistiky. V oblasti personalistiky prináša komplexné riešenia v rámci personálneho lízingu, mzdového outsourcingu ako aj personálneho recruitmentu.

Adresa

Tomášikova 50/B
Bratislava
Slovenská republika

Kontaktné údaje

Stanislava Svajdova
Sládkovičova 11, 949 01 Nitra
Tel: -=KONTAKT=-

Počet videní: 3
Ponúkaná mzda: 1600 EUR
Inzerent:Start Group s.r.o
Zverejnené pre lokality:Slovensko Nitriansky kraj Nitra