Trenkwalder, a.s.

Práca vo výrobe - vhodná aj pre ženy za 745 € okres Veľký Krtíš

06.11.2018Trenkwalder, a.s.Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Typ pracovnej ponuky:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
  • mzda 635 € brutto + 110 € variabilná zložka
- práca vhodnejšia pre ženy
  • výroba káblových zväzkov
  • kompletizácia zväzkov a konektorov
  • nenáročná práca v príjemnom prostredí
  • práca na 2 zmeny bez nočných zmien
Iné výhody:
  • plat 635 € brutto
  • viariabilná zložka 110 € (mesačne vyplácaná pri plnej dochádzke)
  • príspevok na dopravu od 20 do 60 € podľa vzdialenosti
  • práca na HPP a dodržanie všetkých podmienok Zákonníka práce
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:
hlavný

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
základné vzdelanie
Jazykové znalosti:
neuvedené
Iné znalosti:
neuvedené
  • manuálnu zručnosť
  • ochota pracovať na zmeny
  • zodpovednosť
  • flexibilita

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:
Trenkwalder, a.s. je najväčšia personálno-poradenská spoločnosť, pôsobiaca na slovenskom trhu od roku 1991, ktorá ponúka klientom komplexné personálne služby s dôrazom na vyhľadávanie a výber zamestnancov, ich dočasné pridelenie a služby starostlivosti o rozvoj zamestnancov. Spoločnosť je zakladajúcim členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska.
Oblasť pôsobenia:
Poradenstvo (napr. personálne, finančné, energetické a pod.)
Adresa:
Námestie 1. mája 18
Bratislava
Slovenská republika
Kontaktné údaje:
Diana Gornerova
Ďakujeme všetkým, ktorí spĺňajú stanovené požiadavky a prejavili o pracovnú pozíciu svoj záujem. Vyhradzujeme si právo spätne kontaktovať len vybraných uchádzačov.
Výberové konanie bude prebiehať formou osobných pohovorov. Informovať sa môžete na tel.č

Počet videní: 1
Inzerent:Trenkwalder, a.s. [ ]
Zverejnené pre lokality:Slovensko Banskobystrický kraj