Jozef Šurina s.r.o.

Centrum zdravého životného štýlu hľadá 3 ľudí na DLHODOBÚ spoluprácu

12.11.2018Jozef Šurina s.r.o.
Miesto práce:Bratislava
Typ pracovnej ponuky:Klientský poradca,Kondičný tréner,Kozmetička,Obchodný zástupca
Ponúkaný plat (základná mzda):- hlavná činnosť (6-8h/denne cca 900 eur a viac za mesiac),
- možnosti privyrobenia ako VČ (10-15h/týždenne cca -=KONTAKT=-eur za mesiac),
Termín nástupu do práce:dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:živnosť
Termín ukončenia výberového konania:12.11.2018

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Podnikáme v obore vnútornej výživy, vonkajšej výživy (komplexná starostlivosť o pleť a pokožku) a športovej výživy .Konzultanti robia bilanciu telesnej skladby na špeciálnom, lekársky overenom skenery, ktorým zistíme pomer svalov, vnútorných tukov, mineralizáciu kostí a metabolický vek . To následne vyhodnotíme a zostavíme klientovi optimálny program výživy. Pri vonkajšej výžive analyzujeme stav pleti, pokožky a zostavíme opäť komplexný program pre jej čistenie, výživu, hydratáciu a ochranu. V rámci športovej výživy vyhodnotíme typ športu a záťaž, podľa čoho opäť zostavíme optimálny program. Klienti chodia na zákaznícky servis, kde konzultant vyhodnotí dosiahnuté výsledky, upraví daný program podľa potreby klienta k čo najrýchlejšiemu dosiahnutiu dohodnutého výsledku.
Podmienky: Vek min. 18r, vzťah k zdravému životnému štýlu a ochota vzdelávať sa. Otvorenie, alebo vlastnenie Živnostenského listu NIE je podmienkou k podpisu zmluvy a zaškolenia.

Iné výhody:

- flexibilná pracovná doba,
- komplexné zaškolenie na všetky obory a pracovné postupy
- pre aktívnych možnosť ďalších atraktívnych odmien.

V rámci rozširovania hľadáme šikovných ľudí na dlhodobú spoluprácu (VČ/ HČ). Podpis zmluvy je podmienený absolvovaním úvodného školenia, počas ktorého uchádzač získa predstavu o praxi. Až po absolvovaní tohto zaškolenia a obojstrannej akceptácií, prejdeme k podpisu zmluvy. Pre podrobnejšie informácie posielajte svoj životopis naemailalebo nás kontaktujte na tel: -=KONTAKT=-(cez pracovné dni)

Iné znalosti:

neuvedené

- ukončené stredoškolské vzdelanie s maturitou
- chuť pracovať a učiť sa novým veciam
- komunikatívnosť
- príjemné vystupovanie
-vzťah k zdraviu a zdravému životnému štýlu

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti:neuvedené
Vhodné pre absolventov:Áno

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Podnikáme v oblasti komplexnej starostlivosti o človeka, zdravie, prevenciu, dobrú kondíciu a spomaľovanie znakov starnutia.

Ide hlavne o prácu v poradenstve v daných odboroch, obsluhe klientov, uzatváraní objednávok, zákazníckom servise. Práca organizačného charakteru pri rozvoji našich obchodných aktivít.

Oblasť pôsobenia:

Iné služby

Adresa:

Partizánska 1080/13
Malacky
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Jozef Šurina
Tel: -=KONTAKT=-

Počet videní: 4
Inzerent:Jozef Šurina s.r.o. [ ]
Zverejnené pre lokality:Slovensko Bratislavský kraj Bratislava