SLOVENSKÝ VODOHOSPODÁRSKY PODNIK, štátny podnik

Referent pre verejné obstarávanie

27.10.2018SLOVENSKÝ VODOHOSPODÁRSKY PODNIK, štátny podnik
Miesto práce:
Slovensko, Bratislavský kraj, okres Bratislava, Bratislava-Karlova Ves, Karloveská 2, 84217

Bratislava
Typ pracovnej ponuky:Administratíva,Poľnohospodárstvo a lesné hospodárstvo,Služby,Štátna a verejná správa;Referent
Ponúkaný plat (základná mzda):980EUR
Termín nástupu do práce:ihneď
Druh pracovného pomeru:hlavný

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Na referáte verejného obstarávania komplexne zabezpečujete práce najmä:

- Podľa usmernenia nadriadeného zabezpečujete problematiku VO zhromažďovaním podkladov, doplnením týchto podkladov, vyžiadaním podkladov od nižších organizačných zložiek a následne komplexne vypracovávate celú dokumentáciu súvisiacu s obstarávaním tovarov, služieb a stavebných prác, vrátane vyhlásenia el. aukcie a zodpovedáte za jej súlad so Zákonom o verejnom obstarávaní v znení neskorších predpisov, ako aj v súlade s internými predpismi a smernicami.

- Usmerňujete závody a správy v oblasti vyžiadania podkladov týkajúcich sa VO, spolupracujete a overujete podklady z nižších org. zložiek.

- Overujete dokumentáciu súvisiacu s obstarávaním tovarov, služieb a stavebných prác za príslušný OZ, jednotlivé správy a závody

- Zverejňovanie už zrealizovaných zákaziek v informačnom systéme pre verejné obstarávanie ActiveProcurement od spol. LOMTEC.com, podľa podkladov získaných od zamestnancov.

- Vypracovanie mesačnej evidencie nákupov na objednávky okrem RD a cez pokladňu s hodnotou nižšou ako 3 000,-€ bez DPH.

- Vypracovanie referencií na dodávateľské spoločnosti, s ktorými SVP, š.p. uzatvorilo rámcové dohody po dobu ich platnosti v spolupráci s oddelením VO.

- Realizácia zákaziek prostredníctvom elektronického kontraktačného systému pre nákup bežne dostupných tovarov v spolupráci s oddelením VO.

- Kooperácia pri predajných elektronických aukciách na predaj štrkopieskov v spolupráci s oddelením VO.

- Spolupráca pri vypracovaní mesačnej tabuľky zákaziek realizovaných cez EKS pre podnikové riaditeľstvo na základe

Iné výhody:

- 5 dní dovolenky navyše
- Kvartálne osobné ohodnotenie
- Dlhodobo stabilná pozícia
- Profesionálny rast
- Jubilantské odmeny za odpracované roky
- Stravné v hodnote 4€ hradené do výšky 3€ zamestnávateľom

Informácie pre uchádzača:

Pracovný čas:
od 7:00
do 15:00

Práca na zmeny:
pružný pracovný čas

Ponúkané výhody

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie v skupine odborov Ekonomické vedy
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v skupine odborov Ekonomické vedy
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v skupine odborov Právne vedy

Dĺžka praxe

aspoň 1 rok

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • analyzovanie a riešenie problémov
  • samostatnosť
  • pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)

Ďalšie požiadavky:

Nutná prax vo verejnom obstarávaní.

Osobnostné predpoklady
  • spoľahlivosť
  • komunikatívnosť
  • trpezlivosť
  • pozornosť
  • precíznosť (presnosť)
Vhodné pre absolventov:Nie
Vodičský preukaz:Skupina: B

Radničné námestie 8
96955 Banská Štiavnica
Slovensko

Počet videní: 7
Ponúkaná mzda: 980 EUR
Inzerent:SLOVENSKÝ VODOHOSPODÁRSKY PODNIK, štátny podnik
Zverejnené pre lokality:Slovensko Bratislavský kraj Bratislava