EDYMAX SE

Manipulant / Skladník

01.11.2018EDYMAX Facility Management SE
Miesto práce:
Slovensko, Bratislavský kraj, okres Bratislava, Bratislava-Dev.Nová Ves, Opletelová 71, 82106

Bratislava
Typ pracovnej ponuky:Špedícia, doprava a logistika,Výroba;Obrábač kovov,Skladník
Ponúkaný plat (základná mzda):Zamestnávateľ neuviedol
Termín nástupu do práce:ihneď
Druh pracovného pomeru:hlavný

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Manipulácia s tovarom v skladoch/nakladanie komponentov na výrobnú linku podľa protokolu.

Iné výhody:

• motivačný bonus až do výšky 20% základnej mzdy
• dochádzkový bonus 50€/mesiac pri splnení 100% dochádzky
• príplatky (poobedná, nočná, víkend, sviatky, nadčasy)
• dvojzmenná/ trojzmenná/ štvorzmenná prevádzka
• možnosť pracovať nadčas
• stravné lístky v hodnote 3,38€
• Benefitný progam SIM karta od mobilného operátora- nekonečné volania a sms do všetkých sietí a dáta v objeme 1GB ZADARMO od 1. mesiaca - zvýhodnené úrazové poistenie od 2,80EUR/mesiac
• peniaze navyše! (za aktívny nábor - "priveď svojho známeho")
• možnosť kariérneho rastu
• odmena za prácu každý týždeň! (možnosť týždenných záloh)
• zákaznícke centrum
• prekvapenie!
+ hradené ubytovanie
+ zabezpečenie ubytovania

Požadované vzdelanie:
Základné vzdelanie
Nižšie stredné odborné vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie

Zručnosti, schopnosti
Ďalšie požiadavky:

• dobrý zdravotný stav
• flexibilita
• spoľahlivosť

Vhodné pre absolventov:Nie

Kontaktné údaje:

EDYMAX Facility Management SE
Bajkalská 22
82109 Bratislava-Ružinov
Slovensko
Tel: -=KONTAKT=-

Počet videní: 4
Inzerent:EDYMAX SE
Zverejnené pre lokality:Slovensko Bratislavský kraj Bratislava