ADVOKÁTI Müller § Dikoš, s.r.o.

Advokátsky koncipient/ Právny asistent

01.11.2018ADVOKÁTI Müller § Dikoš, s.r.o.
Miesto práce:
Slovensko, okres Žilina, Žilina, Závodská cesta 24, 01001

Malacky,Žilina
Typ pracovnej ponuky:Administratíva,Právo a legislatíva;Advokátsky koncipient,Asistent
Ponúkaný plat (základná mzda):600EUR
Termín nástupu do práce:1. 1. 2019
Druh pracovného pomeru:hlavný

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Poskytovanie právnych služieb, vypracovanie dokumentov, zastupovanie v právnych veciach na súde, VŠ vzdelanie II. stupňa, študijný odbor právo, právna veda, znalosť WORD, EXCEL, OUTLOOK, elementárna znalosť anglického jazyka.
VPM v rámci NP "Praxou k zamestnaniu" - UoZ do 25 rokov veku v evidencii UoZ min. 3 mesiace, UoZ do 29 rokov veku v evidencii UoZ min. 6 mesiacov, UoZ ktorý nie je v procese vzdelávania. Výberové konanie bude konané na ÚPSVaR Žilina, Hurbanova 16, v zasadacej miestnosti I. poschodie, č. dv. 104, dňa 07.12.2018 o 09:00 hod. Nutné predložiť životopis.

Informácie pre uchádzača:

Pracovný čas:
od 08:00
do 17:00

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Požadované vzdelanie:
Právne vedy
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti
Cudzie jazyky:
  • anglický - elementárna: A1 a A2

Počítače:
  • Microsoft Word - pokročilá
  • Microsoft Excel - elementárna
  • Microsoft Outlook - elementárna
Vhodné pre absolventov:Áno

Závodská cesta 3911/24, Žilina, 01001

Počet videní: 2
Ponúkaná mzda: 600 EUR
Inzerent:ADVOKÁTI Müller § Dikoš, s.r.o. [ ]
Zverejnené pre lokality:Slovensko Bratislavský kraj Žilinský kraj Žilina