Unipharma

Manipulačný pracovník v sklade

01.11.2018UNIPHARMA - 1. slovenská lekárnická akciová spoločnosť
Miesto práce:Slovensko, Bratislavský kraj, okres Bratislava, Bratislava-Petržalka, Budatínska 18 , 85106
Slovensko, Bratislavský kraj, okres Bratislava, Bratislava-Ružinov, Rožňavská 2, 82104
Bratislava
Typ pracovnej ponuky:Pomocné práce a brigády,Špedícia, doprava a logistika,Výroba;Pomocný pracovník,Skladník
Ponúkaný plat (základná mzda):800EUR
Termín nástupu do práce:ihneď
Druh pracovného pomeru:hlavný

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- fyzický príjem a výdaj tovaru
- manipulácia s tovarom v skladových priestoroch
- príprava tovaru na základe objednávky
- kontrola tovaru a finálna expedícia
- možnosť práce na stredisku na Budatínskej 18, BA-Petržalka v 2 alebo 3-zmennej prevádzke
- možnosť práce na stredisku na Rožňavskej 2, BA-Ružinov v 2-zmennej prevádzke

Iné výhody:

- vernostné príspevky každý polrok až do výšky 300€
- pravidelné príspevky na MHD (50%)
- vitamínové balíčky 2x ročne
- príspevky na mimopracovné aktivity (relax, masáže)
- príspevok na stravné nad rámec zákona
- odmena za odporučenie kolegu vo výške 300€
- odmena pri pracovnom aj životnom jubileu
- mimoriadna ročná odmena
- voľné víkendy aj sviatky
- možnosť kariérneho rastu
- práca v čistom a klimatizovanom prostredí
- zľavy na rekreáciu prostredníctvom vlastnej cestovnej kancelárie
- zaujímavý sociálny program

Informácie pre uchádzača:

Práca na zmeny:
dvojzmenný pracovný režim

Požadované vzdelanie:
Stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti
Ďalšie požiadavky:

- samostatnosť,
- zodpovednosť,
- komunikatívnosť
- skúsenosti s ručným skenerom- výhodou

Vhodné pre absolventov:Áno

Kontaktné údaje:

UNIPHARMA - 1. slovenská lekárnická akciová spoločnosť
Opatovská cesta 4
97201 Bojnice
Slovensko

Počet videní: 5
Ponúkaná mzda: 800 EUR
Inzerent:Unipharma [ ]
Zverejnené pre lokality:Slovensko Bratislavský kraj Bratislava