MIKONA s.r.o.

Predajca / prijímací technik v pneuservise

27.10.2018MIKONA, s r.o.
Miesto práce:
Slovensko, Bratislavský kraj, okres Bratislava, Bratislava-Ružinov, Rožňavská 30/A, 82104

Bratislava
Typ pracovnej ponuky:Automobilový priemysel,Elektrotechnika a energetika,Obchod,Strojárstvo, technika a rozvoj,Výroba;Automechanik,Predavač,Prijímací technik,Technik
Ponúkaný plat (základná mzda):600EUR
Termín nástupu do práce:ihneď
Druh pracovného pomeru:hlavný

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Predaj pneumatík, náhradných dielov a služieb spoločnosti, poskytovanie odborného poradenstva, priamy kontakt so zákazníkom.

Iné výhody:

600 € brutto/mesiac + osobné ohodnotenie až 100 €/mesiac + výkonostné odmeny od 100 do 300 €/mesiac + mimoriadne odmeny 2 x ročne pri dobrých hosp. výsledkoch. ( Skutočný reálny mesačný priemer -=KONTAKT=-€ ).
Odborný rast cez pravidelné školenia. Možnosť nákupu tovaru za zamestnanecké ceny. Stabilné zamestnanie. Odmeňovanie závislé od objemu predaného tovaru a služieb.

Informácie pre uchádzača:

Sezónna práca:
áno

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa

Ponúkané výhody

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)

Počítače:
  • Microsoft Word - elementárna
  • Microsoft Excel - elementárna

Ďalšie požiadavky:

Požadujeme znalosť práce s PC, základy fakturácie a pokladne, dobré komunikačné schopnosti, dôslednosť a obchodné zručnosti. Prax prijímacieho technika v autoservise resp. v pneuservise výhodou, nie podmienkou. Absolventov bez praxe zaučíme.

Vhodné pre absolventov:Áno
Vodičský preukaz:Skupina: B

Kontaktné údaje:

MIKONA, s r.o.
Trenčianska 452
02001 Púchov
Slovensko

Počet videní: 4
Ponúkaná mzda: 600 EUR
Inzerent:MIKONA s.r.o. [ ]
Zverejnené pre lokality:Slovensko Bratislavský kraj Bratislava