Takko Fashion s.r.o.

Skladník Takko Fashion - materiálový sklad

01.11.2018Takko Fashion Slovakia s. r. o.
Miesto práce:
Slovensko, Bratislavský kraj, okres Senec, Senec, Diaľničná cesta 5, 90301

Senec
Typ pracovnej ponuky:Špedícia, doprava a logistika;Skladník
Ponúkaný plat (základná mzda):750EUR
Termín nástupu do práce:ihneď
Druh pracovného pomeru:hlavný

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

• Príjem / výdaj tovaru a materiálu na základe dodacieho listu, kontrola skladových dokladov
• Manipulácia s tovarom v sklade - zaskladnenie tovaru
• Spracovanie a príprava objednávok
• Práca so skenerom
• Udržiavanie čistoty a poriadku v sklade
• Inventarizácia tovarových položiek na sklade
• Manipulácia s VZV

Iné výhody:

po skúšobnej dobe základná mzda 800 € brutto/mesačne
dochádzkový bonus 70 €
stabilná prácu
stravné lístky v hodnote 3,60 €
pitný režim
zľavy pri nákupe oblečenia vo firemných predajniach

Informácie pre uchádzača:

Pracovný čas:
od 7:00
do 15:30

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Požadované vzdelanie:
Stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 1 rok

Certifikáty

Preukaz obsluhy motorových vozíkov (preukaz na vysokozdvižný vozík) podľa zákona č. 124/2006 Z.z. o bezpečnosti a ochrane zdravia pri práci a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (§ 16 ods. 1)

Zručnosti, schopnosti
Ďalšie požiadavky:

• skúsenosti s prácou v sklade výhodou
• samostatnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť
• komunikatívnosť a flexibilita
• práca s PC na užívateľskej úrovni (práca s interným skladovým systémom)
• vlastná doprava

Vhodné pre absolventov:Nie

Kontaktné údaje:

Takko Fashion Slovakia s. r. o.
Diaľničná cesta 5
90301 Senec
Slovensko

Počet videní: 1
Ponúkaná mzda: 750 EUR
Inzerent:Takko Fashion s.r.o. [ ]
Zverejnené pre lokality:Slovensko Bratislavský kraj