Cirkevná materská škola Jána Krstiteľa, Školská 1477/2A, Partizánske

Asistent učiteľa v materskej škole - absolventská prax

27.10.2018Cirkevná materská škola Jána Krstiteľa, Školská 1477/2A, Partizánske
Miesto práce:
Slovensko, Trenčiansky kraj, okres Partizánske, Partizánske, Školská 1477/2A, 95801

Partizánske
Typ pracovnej ponuky:Administratíva,Informatika - software,Vzdelávanie a školstvo;Asistent,Pomocný pracovník,Učiteľ na strednej škole
Ponúkaný plat (základná mzda):Zamestnávateľ neuviedol
Termín nástupu do práce:ihneď
Druh pracovného pomeru:vedľajší

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Pomáhať deťom a pani učiteľkám vo výchovno-vzdelávacom procese, aktívne sa podieľať na tvorivých a vzdelávacích aktivitách.
Byť deťom sprievodcom na ceste poznávania.
Pripravovať pomôcky a vytvárať tvorivé prostredie.
Uľahčiť adaptáciu dieťaťa so zdravotným znevýhodnením do prostredia materskej školy, byť nápomocný pri samoobslužných činnostiach.
Asistovať pri vedení a udržiavaní administratívnej agendy súvisiacej s chodom materskej školy.

Iné výhody:

Ponúkame Vám pracovné prostredie, ktorého krédom je "Škôlka, kde sme doma." Budete mať možnosť tvoriť s nami tvorivé prostredie s rešpektujúcim prístupom k deťom.

Informácie pre uchádzača:

Pracovný čas:
od 8:00
do 12:00

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa

Ponúkané výhody

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)
Vyššie odborné vzdelanie
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti
Ďalšie požiadavky:

Pozitívny vzťah k deťom, ústretový a láskavý prístup a ochota spolupracovať na rôznych tvorivých aktivitách sú pre nás kľúčové.
Evidencia na UPSVaR je nutná.
Každého seriózneho záujemcu prosíme o telefonický kontakt na čísle -=KONTAKT=-. Ďakujeme.

Vhodné pre absolventov:Áno

Školská 1477/2A
95801 Partizánske
Slovensko
Tel: -=KONTAKT=-

Počet videní: 5
Inzerent:Cirkevná materská škola Jána Krstiteľa, Školská 1477/2A, Partizánske
Zverejnené pre lokality:Slovensko Trenčiansky kraj Trenčín